رابط کاربری One UI 5.1 برای سامسونگ گلکسی تب اس 7 وارد شده است


سامسونگ به روز رسانی برخی از تبلت های پرچمدار خود را به آخرین به روز رسانی One UI 5.1 آغاز کرده است. سری گلکسی تب اس 8 جزو اولین تبلت هایی بودند که این آپدیت را دریافت کردند و حالا به گفته SamMobile، تبلت های پرچمدار 2020 سامسونگ یعنی گلکسی تب اس 7 و گلکسی تب اس 7 پلاس نیز آماده دریافت این آپدیت هستند.

One UI 5.1 دارای نسخه سیستم عامل TxxxXXU2DWB2 است و اکنون در کشورهای زیر منتشر شده است. اما توجه داشته باشید که به زودی در کشورهای دیگر در دسترس خواهد بود: کره، جمهوری چک، لوکزامبورگ، اسلوونی، اروپای جنوب شرقی، بلغارستان، هلند، فرانسه، کشورهای شمال اروپا، سوئیس، آلمان، اسپانیا، یونان، لهستان، بریتانیا، ایتالیا، اتریش، اسلواکی، پرتغال، مجارستان، رومانی و کشورهای بالتیک

کاربران گلکسی تب اس 7 و گلکسی تب اس 7 پلاس می توانند با مراجعه به تنظیمات تبلت، سپس به روز رسانی نرم افزار و ضربه زدن روی دانلود و نصب، آپدیت One UI 5.1 را در بازارهای موجود دانلود کنند. .

رابط کاربری One UI 5.1 شامل چندین پیشرفت است. به لطف این به‌روزرسانی، سری Galaxy Tab S7 اکنون می‌تواند به اتصال یکپارچه با لپ‌تاپ Galaxy Book 3 (از جمله کشیدن و رها کردن بین لپ‌تاپ و تبلت)، ویژگی‌های چند پنجره‌ای بهتر برای Samsung DeX و تغییرات مختلف رابط کاربری دسترسی داشته باشد.

کاربران گلکسی تب اس 7 که One UI 5.1 را اجرا می کنند نیز از اتصال بهبود یافته با بلندگوهای خارجی، ویجت های جدید آب و هوای پویا با انیمیشن های جدید و موارد دیگر بهره مند خواهند شد. برنامه های مختلف سامسونگ از طریق رابط کاربری One UI 5.1 بهبودهای زیادی دریافت کرده اند، از جمله اینترنت سامسونگ، گالری، آب و هوا و دوربین AR Emoji.

سامسونگ باید به انتشار One UI 5.1 برای دستگاه ها و تبلت های Galaxy، از جمله Galaxy Tab S7 FE ادامه دهد. زیرا این آپدیت هنوز برای نسخه Fan Edition منتشر نشده است. اما احتمالا در برنامه های بعدی این شرکت قرار خواهد گرفت.