دوره های آموزشی برنامه نویسی و طراحی سایت هدلران


برنامه نویسان و طراحان سایت در ایران و سایر کشورها درآمد زیادی دارند. اگر شما هم علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی و طراحی سایت هستید و قصد دارید در آینده برنامه نویس یا طراح سایت شوید، باید دوره های آموزشی مرتبط با این حوزه را بگذرانید و در زمینه خود متخصص شوید.

به یاد داشته باشید که اگر قصد کسب درآمد از طریق برنامه نویسی و طراحی سایت را دارید، برای کسب درآمد خوب باید در این زمینه متخصص باشید. Headrun یکی از وب سایت هایی است که شما را در این زمینه متخصص می کند. آموزش های Headrun همگی از سطح مقدماتی تا پیشرفته و تخصصی می باشد. در هدران اگر قصد یادگیری مهارتی مانند طراحی سایت، برنامه نویسی یا اکسل را دارید، نیازی به گذراندن چندین دوره مختلف مقدماتی و پیشرفته ندارید، اما در هدران، دوره ها از صفر تا صد و با گذراندن در دوره مربوطه می توانید در آن زمینه متخصص شوید و نیازی به آموزش بیشتر نخواهید داشت.

البته به یاد داشته باشید که راه کسب درآمد از برنامه نویسی و طراحی سایت فقط استخدام در یک شرکت نیست، بلکه اگر برنامه نویسی و طراحی سایت را بلد باشید، می توانید از وب سایت خود یا با ماندن در خانه کسب درآمد کنید. و پروژه های دیگران را انجام دهید و بابت آن پول دریافت کنید (فریلنسر).

آموزش زبان برنامه نویسی پایتون

پایتون یک زبان برنامه نویسی بسیار قدرتمند و محبوب است که هر روز بر محبوبیت و استفاده گسترده آن در سراسر جهان افزوده می شود. این بدان معناست که بازار و تقاضا برای این زبان برنامه نویسی هر روز در حال افزایش است.

پایتون نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی ساختار و یادگیری بسیار آسان تری دارد و شما می توانید در مدت زمان کوتاه تری نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی به سطح تخصص در این زبان برنامه نویسی برسید.

برنامه های معروفی مانند اینستاگرام، یوتیوب، اسپاتیفای و … از پایتون استفاده کرده اند.

اگر قصد یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون را دارید و می خواهید این زبان برنامه نویسی را از ابتدا یاد بگیرید، می توانید استفاده از دوره تخصصی آموزش پایتون با ۷۰ درصد تخفیف ویژه.

آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی با وردپرس

ممکن است به طراحی سایت علاقه داشته باشید و بخواهید برای خود یا افراد دیگر وب سایتی طراحی کنید و از این راه کسب درآمد کنید. یک راه ساده برای طراحی وب سایت استفاده از سیستم های مدیریت محتوا است که محبوب ترین آنها وردپرس است. بیش از 43 درصد از وب سایت های دنیا با وردپرس ساخته شده اند که نشان دهنده قدرت وردپرس است.

شما می توانید با دریافت پروژه های طراحی سایت از افراد و شرکت ها و یا راه اندازی وب سایت خود کسب درآمد کنید.

روش یادگیری وردپرس بسیار ساده است زیرا نیاز به دانش برنامه نویسی ندارد و وردپرس به زبان فارسی است پس نگران نباشید اما اگر قصد یادگیری وردپرس را دارید باید با یک آموزش خوب شروع کنید. برای یادگیری حرفه ای وردپرس و از صفر تا صد می توانید از از دوره آموزش طراحی سایت وردپرسی با ۷۰ درصد تخفیف ویژه استفاده کنید.

آموزش نرم افزار Excel

اکسل یک نرم افزار بسیار کاربردی از سری آفیس است که توسط مایکروسافت ساخته شده است. این نرم افزار در تمامی امور کاربرد فراوانی دارد و امروزه یادگیری آن به یک نیاز برای همگان تبدیل شده است.

Excel از محاسبه هزینه ها و درآمدهای شخصی گرفته تا محاسبه حساب های مالی شرکت های بسیار بزرگ استفاده می شود.

یکی از مهارت های مورد نیاز حسابداران دانستن اکسل به صورت تخصصی است. بنابراین اگر قصد دارید در زمینه حسابداری فعالیت کنید، دانستن نرم افزار اکسل و تسلط کامل به آن یکی از نیازهای شماست.

همچنین با دانستن اکسل و طراحی داشبورد با اکسل می توانید از طریق فریلنسینگ درآمد خوبی برای خود داشته باشید.

برای یادگیری صفر تا صد اکسل به صورت کامل و جامع می توانید از از دوره آموزشی اکسل از مقدماتی تا پیشرفته با 70% تخفیف ویژه استفاده کنید.

راه های زیادی برای کسب درآمد وجود دارد، اما با توجه به کامپیوتری بودن تقریباً تمامی فعالیت ها و نیازهای جامعه، اکنون این مشاغل در مرکز توجه قرار گرفته اند و بیشترین درآمد را دارند. بنابراین هر چه زودتر وارد این عرصه شوید طبیعتا جایگاه بهتری کسب خواهید کرد.

زبان برنامه نویسی پایتون هم اکنون به عنوان پر تقاضاترین زبان برنامه نویسی چه در ایران و چه در خارج از کشور شناخته می شود و برای طراحی سایت، سیستم مدیریت محتوای وردپرس به شما کمک می کند تا وب سایت خود را بدون هیچ کدنویسی بسازید.