دوره آموزشی تا … کد; فرصتی برای یادگیری رایگان برنامه نویسی


همه ما به ویژه جوانان با هر سطح از توانایی و استعداد، حق بهره مندی از آموزش فناوری را داریم. تیم مسئولیت اجتماعی دیجی کالا با هدف تسهیل آموزش فناوری برای همگان دوره آموزشی «به … کد» را برگزار می کند.

بوت کمپ آموزشی «به … کد» به مدت هفت ماه به صورت آنلاین و رایگان برگزار می شود و میزبان داوطلبانی از استان های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و تهران است. مدرسان دوره آموزشی «به … کد» از اعضای تیم فناوری دیجی کالا هستند و در طول دوره مربی و منتور شرکت کنندگان برگزیده خواهند بود. در طول دوره، شرکت کنندگان علاوه بر آموزش مباحث تئوری، با مشکلات روزمره تیم فناوری دیجی کالا آشنا شده و برای آنها راه حل ارائه می کنند. حل مشکلات واقعی یک تیم برنامه نویسی به شرکت کنندگان تجربه عملی در این زمینه می دهد.

مراحل نگهداری “به … کد”:

1. ثبت نام و قبولی در آزمون ورودی تا 30 اردیبهشت 1402

2. امتحانات تعیین سطح و انجام تکالیف از 14 تا 25 اردیبهشت 1402.

3. شروع دوره از 1 ژوئن

4. پایان دوره 30 آذر می باشد

مزایای شرکت در دوره:

• کسب تجربه و آمادگی برای ورود به بازار کار

• فرصتی برای ارتباط با تیم فناوری دیجی کالا

• امکان اخذ بورسیه تحصیلی برای کل دوره

• آموزش مقدماتی تا پیشرفته با حضور مربیان متخصص

اولویت شرکت در این دوره با گروه سنی 18 تا 26 سال می باشد. همچنین دانشجویان رشته های مهندسی و یا رشته های مرتبط با کامپیوتر ساکن استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و شهرستان های استان تهران از امتیاز ویژه برای شرکت در این دوره برخوردارند.

شرکت کنندگان این دوره پس از قبولی در آزمون و مصاحبه، یکی از سه حوزه برنامه نویسی سمت کاربر (front-end)، برنامه نویسی سمت سرور (back-end) و تجزیه و تحلیل داده ها (علم داده) را انتخاب می کنند و در هر یک از از مراحل مقدماتی تا پیشرفته، پروژه ای را برای ورود ارسال می کنند. برای بازار کار آماده می شوند.

با توجه به اینکه دوره به صورت آنلاین برگزار می شود؛ شرکت کنندگان به لپ تاپ یا کامپیوتر مجهز به دوربین نیاز دارند اما در صورت نداشتن سیستم کامپیوتری می توان از سامانه های مراکز دانشگاهی و نوآوری طرف قرارداد “تا… کد” برای شرکت در دوره های آموزشی استفاده کرد.

دوره آموزشی “تا کد” توسط تیم مسئولیت اجتماعی دیجی کالا و با همکاری موسسه آموزشی کاریار برگزار می شود. برای ثبت نام در دوره یا کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.