دستگاه فشار خون هوشمند MIJIA شیائومی با عمر باتری 90 روز معرفی شد


شیائومی که همه ما او را به عنوان یکی از غول های دنیای تکنولوژی می شناسیم، با طراحی این دستگاه فشار خون مقرون به صرفه، راهی مناسب و بسیار آسان را در اختیار کاربران قرار داده است تا بتوانند به راحتی فشار خون و ضربان قلب خود را در خانه کنترل کنند. .

فشارسنج الکترونیکی هوشمند MIJIA دارای یک گیره بزرگ برای اتصال راحت به بازو است و همچنین می توان آن را به گونه ای تنظیم کرد که به درستی روی بازوی افراد قرار بگیرد و استفاده از آن را بسیار آسان می کند. این دستگاه دارای صفحه نمایش 3.7 اینچی با نور پس زمینه است که متن را با فونت بزرگ برای خواندن آسان نتایج نمایش می دهد. نکته جالب در مورد این دستگاه پشتیبانی از دستیار صوتی XiaoAI است که با صدایی از پیش تعیین شده، مقدار فشار خون را برای کاربران می خواند.

دستگاه فشار خون هوشمند شیائومی MIJIA به طور پیش فرض دارای چندین دکمه برای کار با آن است و می تواند فشار خون و ضربان قلب اندازه گیری شده را به صورت هدفمند ذخیره کند. همچنین کاربران می توانند این دستگاه را به اپلیکیشن سلامت شیائومی متصل کنند تا وضعیت اندازه گیری های قبلی یا باتری باقی مانده را مشاهده کنند.