دسترسی عمومی به نسخه جدید مایکروسافت بینگ امکان پذیر شد


ظاهرا مایکروسافت یک لیست انتظار برای نسخه جدید دارد Bing را حذف کرده است و اکنون همه می توانند از این موتور جستجوی مبتنی بر استفاده کنند از مدل زبان GPT-4 استفاده کنید. The Verge می گوید که سعی کرده است با چندین حساب مایکروسافت به Bing جدید دسترسی پیدا کند و هر بار دسترسی بلافاصله اعطا می شود.

اگر به دنبال استفاده از آخرین نسخه بینگ هستید، وارد شوید به این صفحه بروید و روی گزینه Join Waitlist کلیک کنید و سپس وارد حساب کاربری مایکروسافت خود شوید. پس از گذراندن این مراحل، دسترسی به چت بات بینگ امکان پذیر خواهد بود.

مدیر ارتباطات مایکروسافت در بیانیه‌ای به The Verge گفت: «در طول این دوره پیش‌نمایش، ما آزمایش‌های مختلفی را انجام می‌دهیم که ممکن است دسترسی به نسخه جدید Bing را برای برخی از کاربران تسریع کند. ما هنوز در مرحله پیش نمایش هستیم و می توانید از طریق Bing.com ثبت نام کنید.”

تغییر در لیست انتظار جدید بینگ در حالی انجام می شود که مایکروسافت رسما تایید کرد که نسخه جدید موتور جستجوی خود از ابتدا بر اساس مدل GPT-4 بوده است. این مدل زبان جدید که به تازگی معرفی شده است، علاوه بر متن، قابلیت تفسیر ویدئو نیز دارد.

مایکروسافت قصد دارد امروز عصر کنفرانس جدیدی برگزار کند هوش مصنوعی برای نگه داشتن به احتمال زیاد در این رویداد شاهد اضافه شدن هوش مصنوعی به نرم افزار خانواده آفیس خواهیم بود.