در 25 مارس، مایکروسافت رویداد جدیدی را با تمرکز بر هوش مصنوعی برگزار خواهد کرد


در پایان ماه مارس، مایکروسافت یک رویداد ویژه با تمرکز بر “آینده کار با هوش مصنوعی” برگزار خواهد کرد. در رویداد پیش رو، این شرکت نحوه تزریق هوش مصنوعی مشابه ChatGPT را به برنامه های خانواده آفیس مانند Word، Outlook و Tims توضیح خواهد داد.

ساتیا نادلامدیرعامل مایکروسافت و جارد اسپاتارورئیس تیم نرم افزاری مایکروسافت 365 در مراسم جدید شرکت خواهد کرد. کنفرانس خبری مایکروسافت در تاریخ 16 مارس 2023 (25 مارس 1401) ساعت 19:30 به وقت تهران برگزار می شود. خبرگزاری Verge ماه گذشته برنامه های مایکروسافت برای استفاده از هوش مصنوعی در نرم افزار آفیس را فاش کرد. در آن زمان حتی گفته شد که این مراسم در اسفند ماه برگزار می شود.

ردموندی ها با رونمایی از مدل هوش مصنوعی پرومتئوس و استفاده از آن در بینگ خبرساز شدند. اکنون زمان آن رسیده است که مایکروسافت خدمات نرم افزاری خود را بار دیگر با استفاده از هوش مصنوعی متحول کند.

در اوایل سال جاری، گفته شد که مایکروسافت به طور آزمایشی از نسخه های مختلف مدل زبان GPT OpenAI برای بهبود نتایج جستجو و نوشتن متن ایمیل خودکار در Outlook و بهبود نوشتن در نرم افزار Word استفاده کرده است.

امروز مایکروسافت قابلیت جدیدی به نام CoPilot را بر اساس هوش مصنوعی در اختیار کاربران سرویس فروش Microsoft Dynamics 365 و Viva قرار داده است که از سرورهای ابری Azure برای ایجاد ایمیل های فروش استفاده می کند.

Zoomit کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت را پوشش خواهد داد.