در 12 فوریه، سامسونگ از دو دستگاه قابل حمل «پریمیوم» با پسوند «Ultra» رونمایی خواهد کرد.


سامسونگ کمی پیش از مراسم 12 بهمن بیانیه جدیدی منتشر کرده است. رویداد Galaxy Unpacked 2023 اولین کنفرانس حضوری سامسونگ از زمان شروع همه‌گیری ویروس کرونا است.

TMدر بیانیه این شرکت، رئیس واحد موبایل سامسونگ به تمرکز بر بهبود کیفیت دوربین در سری گلکسی اس 23 به ویژه مدل اولترا اشاره کرد. او می گوید که دو محصول جدید در مراسم دوازدهم بهمن معرفی می شود که «استاندارد ممتاز جدیدی را برای نوآوری ایجاد می کند».

با توجه به تعاریفی که سامسونگ از «النترا» در نظر گرفته است، به نظر می رسد مراسم دوازدهم بهمن ماه قرار است رویدادی برای رونمایی از دو محصول جدید با پسوند «اولترا» باشد. در رویداد سال گذشته دو محصول با این پسوند رونمایی شد: گلکسی اس 22 اولترا و گلکسی تب اس 8 اولترا.

به گفته TM Row، Ultra سامسونگ به معنای “بزرگ، جسورانه و ارائه بهترین عملکرد پردازشی ممکن” است. به گفته رئیس واحد موبایل سامسونگ، نسل جدید گلکسی در درجه اول بر روی دوربین و عملکرد تمرکز دارد و از سیستم تصویربرداری هوشمند تری استفاده می کند.

به گفته The Verge، تاکید ویژه TM بر بهبود کیفیت تصویر به طور غیرمستقیم تایید می کند که گلکسی اس 23 اولترا دارای دوربین 200 مگاپیکسلی است. دیروز سامسونگ یک سنسور 200 مگاپیکسلی را معرفی کرد که احتمالا همان سنسور استفاده شده در S23 Ultra است.