دریافت 10 گواهی ISO توسط پلتفرم مبادلات ارزهای دیجیتال Tetherland


پلتفرم مبادلات ارز دیجیتال تترلند با هدف بهبود ارائه خدمات و ایجاد ارزش مستمر برای کاربران خود، سیستم مدیریت یکپارچه ای را بر اساس استانداردهای بین المللی ایجاد کرده و طی چندین مرحله ممیزی، موفق به دریافت 10 گواهینامه استاندارد کیفیت ISO شده است.

گواهینامه ISO 9001:2015 این یکی از گواهینامه های کلیدی است که Teterland دریافت کرده است. این استاندارد بین المللی یکی از ارکان مهم سیستم های مدیریت کیفیت در دنیا محسوب می شود که مورد تایید سازمان ISO قرار گرفته است و اخذ آن تاییدی بر تلاش مستمر این مجموعه برای تامین رضایت مشتریان تلقی می شود.

یکی دیگر از گواهینامه های اخذ شده توسط تترلند ISO 10004:2018 است که با محوریت مدیریت کیفیت و رضایت مشتری تدوین شده است و کسب آن نشان دهنده پایبندی تترلند به اجرای فرآیندهای اندازه گیری و نظارت بر بازخورد مشتریان است.

گواهی ISO/IEC 20000-1:2018 با عنوان “فناوری اطلاعات، مدیریت خدمات”، گواهی ISO 10006:2017 با عنوان “مدیریت کیفیت، دستورالعمل های مدیریت کیفیت در پروژه ها”، گواهینامه ISO 10015:2019 با عنوان “مدیریت کیفیت، دستورالعمل های مدیریت شایستگی”. و توسعه افراد و گواهینامه ISO 28001:2007 با عنوان “سیستم های مدیریت امنیتی برای زنجیره تامین” از دیگر گواهی هایی است که این پلتفرم مبادلات ارزهای دیجیتال دریافت کرده است.

تترلند که از سال 1395 با هدف ایجاد بستری امن برای معامله تتر با تومان آغاز به کار کرده است، در تلاش است تا با ساده‌سازی فرآیند مبادلات تتر، فرآیندهای دشوار و پیچیده ورود به عرصه تراکنش‌های ارزهای رمزنگاری شده را از بین ببرد و زمینه‌سازی برای ادامه‌ی معاملات را فراهم کند. بهبود فضای مبادلات ارز دیجیتال در کشور

گواهینامه های استاندارد کیفیت ISO با عناوینی مانند “مدیریت کیفیت، رضایت مشتری، دستورالعمل های حل اختلاف خارج از سازمان”، “مدیریت کیفیت، رضایت مشتری، دستورالعمل های رسیدگی به شکایات در سازمان ها”، “فناوری اطلاعات، تکنیک های امنیتی، سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات” – الزامات» و «سیستم های مدیریت کیفیت – مدیریت یک سازمان برای نتایج کیفی – راهنمایی برای تحقق منافع مالی و اقتصادی» از دیگر گواهینامه هایی است که تترلند در عمر پنج ساله خود موفق به اخذ آن شده است.

تیم پشتیبانی مجموعه تترلند به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته پاسخگوی سوالات، شبهات، پیشنهادات و انتقادات کاربران در وب سایت، اپلیکیشن و شماره تماس 02191300300 است.