درآمد بالای 30 میلیون تومان; بر اساس تجربه شرکت نیرونوین


وقتی صحبت از تجارت می شود، مردم دو طرز فکر دارند. اولین نکته این است که یا باید سرمایه اولیه بسیار بالایی داشته باشند تا بتوانند کسب و کار خود را راه بیندازند و به درآمد عالی برسند یا اینکه در جایی به عنوان کارمند و با درآمدی که آنها می خواهند کار کنند. برای مدت طولانی مشغول کار باشید.

این توضیحات به این معنی نیست که موارد فوق اشتباه است و یا زندگی یک کارمند سوم است و برای شما مفید نیست. اگر اصول استخدام حرفه ای را بدانید می توانید درآمد عالی داشته باشید. اما اگر قصد دارید برای خودتان کار کنید یا کسب و کاری راه اندازی کنید که نیازی به سرمایه اولیه ندارد یا می توانید با حداقل سرمایه آن را راه اندازی کنید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. اما قبل از هر چیز باید بدانید که این مقاله فقط برای افرادی است که واقعاً قصد دارند آینده خود را متحول کنند و مشکلات اولیه را برای رسیدن به درآمد عالی تحمل کنند.

یک تیر و دو نشان

قبل از معرفی مشاغل درآمدزا لازم است نکات بسیار مهمی را یادآوری کنیم. اگر قصد فروش خدمات یا محصولی را دارید، باید بتوانید مهارت فروش و معرفی آن را کسب کنید. اولین قدم این است که مهارت های بازاریابی را یاد بگیرید یا این کار را به شخص دیگری بسپارید. در دنیای امروز فروش از طریق وب سایت یا اینستاگرام حرف اول را می زند، اما برای صنعت بهتر است به وب سایت مراجعه کنید. طراحی سایت با وردپرس بسیار آسان است و شما می توانید این مهارت را تنها در عرض یک هفته بیاموزید. پس از طراحی وب سایت لازم است اطلاعاتی در مورد تولید محتوا و سئو به دست آورید که این مهارت به تنهایی می تواند شغلی سودآور برای شما باشد. اما اگر علاقه ای به فعالیت در این زمینه ندارید، یا فردی را استخدام کنید که به شما در گسترش کسب و کار کمک کند یا خودتان آن را یاد بگیرید و به این ترتیب می توانید با یک سنگ دو پرنده را بکشید.

معرفی مشاغل با درآمد بالای 30 میلیون تومان

مشاغلی که می خواهیم معرفی کنیم در زمینه اتوماسیون صنعتی است. به طور خلاصه، اگر بخواهیم بگوییم اتوماسیون صنعتی مجموعه ای از تجهیزات است که به یک کارخانه صنعتی اجازه می دهد به حیات خود ادامه دهد. دستگاه های مختلفی که در یک کارخانه وجود دارند باید از یک کامپیوتر صنعتی که طول عمر بالایی دارد و برای محیط های صنعتی ساخته شده است دستورات را دریافت کنند.

1. تعمیر تجهیزات اتوماسیون صنعتی

همانطور که گفته شد تمامی کارخانه های صنعتی به تجهیزات اتوماسیون صنعتی وابسته هستند. این تجهیزات شامل PLC، اینورتر، HMI، سروو موتور، سرو درایو و … می باشد که هر کدام در جای خود اهمیت ویژه ای دارند. اگر رشته تحصیلی شما الکترونیک بوده است که برای شما خوب است، روند کار برای شما راحت تر است، اما اگر در رشته های دیگر تحصیل کرده اید، نگران نباشید، دوره های آموزشی زیادی در این زمینه وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. مهارت های لازم و شاید بعد از 3 ماه کارآموزی، بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

بازار کار بسیار خوبی برای این شغل وجود دارد. برای رسیدن به درآمدهای بالا کافی است مشتریان شما را بشناسند. این کار نیاز به سرمایه اولیه بالایی ندارد. تنها چیزی که نیاز دارید یک دفترچه یادداشت کوچک و چند ابزار اولیه است. به یاد داشته باشید که این تجارت همیشه مشتریان خود را دارد. چون در همه استان ها کارخانجات صنعتی وجود دارد، هیچ کدام دوست ندارند در صورت خرابی تجهیزات، حتی یک لحظه خط تولید خود را متوقف کنند.

اگر این حرفه را انتخاب کردید، بهتر است به سراغ آموزش مهارت تعمیر اینورتر یاسکاوا و تعمیر اینورتر میتسوبیشی بروید، زیرا بازاریابی طاقچه حرف اول را می زند و این دو برند در دنیای صنعت بسیار معروف هستند. تعمیر سرو موتور و سرو درایو Yaskawa گزینه های بعدی برای داشتن درآمد مفید هستند.

2. برنامه نویسی PLC

PLC یک کامپیوتر صنعتی است که دستورات را اجرا و سایر تجهیزات را کنترل می کند. مهارت برنامه نویسی PLC زمینه بسیار مناسبی برای افرادی است که می خواهند بدون سرمایه اولیه درآمد بالایی داشته باشند. تنها لازم است یک دوره آموزشی برنامه نویسی PLC را گذرانده و از بین زبان های مختلف برنامه نویسی PLC یکی را انتخاب کرده و سپس شروع به معرفی خود در دنیای صنعت کنید. این حرفه درآمد بسیار خوبی نیز دارد که می تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد.