دانلود 14 مورد از بهترین برنامه های تقویم فارسی و انگلیسی اندروید و آیفون


بسیاری از افراد ممکن است به دلیل فراموشی، مشغله کاری و … تاریخ های مهم زندگی خود را فراموش کنند و در نتیجه باعث ناراحتی و سوء تفاهم شوند. گاهی اوقات تعداد رویدادهایی که باید به خاطر بسپاریم افزایش می یابد و به خاطر سپردن آنها برای ما دشوار می شود. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید استفاده از برنامه های روزانه را به شما پیشنهاد می کنیم. در این مطلب به معرفی و دانلود 14 مورد از بهترین برنامه های تقویم فارسی و انگلیسی اندروید و آیفون می پردازیم.

دانلود برنامه روزانه سرباز و عشق و کنکور و ترک و ….

بهترین برنامه های شمارش معکوس برای اندروید و iOS

با نصب برنامه های تقویم روزانه می توانید تاریخ های مهم زندگی خود، تولد عزیزان، سالگرد ازدواج و … را به یاد بیاورید که در این مطلب بهترین برنامه های روزانه را از تیرازیس فایل معرفی می کنیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

تقویم تاریخ

تاریخ تاریخ

با تقویم، می توانید روزهای مهم را برای یادآوری علامت بزنید. شما می توانید این برنامه را به عنوان ویجت بر روی گوشی خود نصب کنید. در واقع مانند برنامه های معمولی در منوی اصلی گوشی ظاهر نمی شود بلکه باید آن را از قسمت ویجت ها تنظیم و فعال کنید.

تقویم بارداری فارسی

تاریخ تاریخ

اگر باردار هستید و می خواهید بدانید جنین چند هفته است، چند روز تا تولدش باقی مانده است و … می توانید از ویجت شماره روز بارداری دردناک استفاده کنید. این نرم افزار به عنوان ویجت نیز بر روی گوشی شما نصب شده است و می توانید آن را از قسمت ابزارک ها فعال کنید.

تاریخ تولد و رویدادها

تاریخ تاریخ

برنامه دیگری که می توانید از آن برای یادآوری رویدادهای مهم زندگی خود استفاده کنید، برنامه تولد و رویدادها است. به این ترتیب روز تولد عزیزانتان را فراموش نمی کنید. علاوه بر این در این برنامه می توانید اطلاعاتی در مورد صورت فلکی و…

برنامه خاطرات نظامی

تاریخ تاریخ

با دانلود برنامه تقویم سربازی می توانید از روزهای باقی مانده و گذشته سربازی مطلع شوید. افرادی که سرباز هستند و یا یکی از اعضای خانواده خود را به سربازی اعزام کرده اند می توانند با استفاده از این برنامه اطلاعات کاملی از پایان دوران خدمت به دست آورند.

برنامه روزانه عشق فارسی

تاریخ تاریخ

برنامه خاطرات عشق برای زوج های جوانی مناسب است که می خواهند همیشه رویدادهای مهم خود را به خاطر بسپارند. این برنامه حجم کمی دارد و می توانید از تصاویر خود برای پس زمینه آن استفاده کنید.

اگر اهل ورزش و تناسب اندام هستید، می توانید از برنامه های گام شمار برای شمارش تعداد قدم هایی که در طول روز برمی دارید استفاده کنید. برای آشنایی با این برنامه ها مقاله 12 تا از بهترین برنامه های گام شمار اندروید و آیفون را مطالعه کنید.

برنامه شمارنده روز کنکور و DayCount برای آیفون

برنامه روز امتحان

برنامه شمارش تولد و … DayCount نیز برای افرادی که کار را فراموش می کنند گزینه مناسبی است. این برنامه برای کاربران آیفون مناسب است. با این برنامه می توانید روی مسائل مهم زندگی خود تمرکز کنید. برای تاریخ های مختلف اعلان بگذارید تا در روز موعود با اعلان به شما یادآوری شود. شما همچنین می توانید یک شمارش معکوس برای رویدادها تنظیم کنید. این برنامه به صورت ویجت می باشد.

تایمر شمارش معکوس رویداد و ویجت آیفون

تاریخ تاریخ

برنامه رایگان رویداد Countdown Timer & Widget برای کاربران آیفون است. این برنامه امکانات زیادی دارد. شما به راحتی می توانید هر تاریخی را که ثبت می کنید شخصی سازی کنید. یک پس زمینه برای آن قرار دهید و از 6 ویجت مختلف آن استفاده کنید.

برنامه شمارش معکوس اندروید و آیفون

تاریخ تاریخ

Countdown یکی دیگر از برنامه های خوب است که هم برای کاربران اندروید و هم برای آیفون در دسترس است. این برنامه خوش ساخت دارای ویژگی های بسیاری است. می توانید سالگرد ازدواج، تاریخ تولد عزیزانتان و … را ثبت کنید تا در روز موعود به شما یادآوری شود.

روزهای سربازی و … روزهای رویایی

تاریخ تاریخ

Dreamdays اپلیکیشن دیگری است که هم برای کاربران آیفون و هم برای اندروید در دسترس است. این برنامه به شما امکان می دهد پس زمینه آن را تغییر دهید، تاریخ های مختلف را دسته بندی کنید. به عنوان مثال، تولد دوستان را در یک دسته و تولد اعضای خانواده را در دسته دیگر قرار دهید. به این ترتیب به راحتی می توانید به تاریخ های مختلف تسلط پیدا کنید.

برنامه شمارش معکوس امتحان

تاریخ تاریخ

برنامه شمارش معکوس امتحان برای افرادی که در حال تحصیل هستند مناسب است. در این برنامه می توانید تاریخ آزمون های مختلف خود را وارد کرده و سپس در هر قسمت برنامه ریزی های لازم را انجام دهید. این برنامه هم برای آیفون و هم برای اندروید موجود است. به این ترتیب تاریخ امتحانات خود را اشتباه نخواهید گرفت.

برنامه تقویم زمان تا آندروید

برنامه روز امتحان

Time Until شمارش معکوس دیگری است که می توانید از آن استفاده کنید. با این برنامه می توانید تاریخ رویدادها را وارد کنید و با شمارش معکوس از زمان باقی مانده مطلع شوید. این برنامه برای کاربران اندروید مناسب است. این برنامه به صورت ویجت ارائه شده است و می توانید ظاهر آن را شخصی سازی کنید.

برنامه تقویم TheDayBefore

برنامه روز امتحان

DayBefore برای کاربران اندروید و آیفون ارائه شده است. این برنامه به شما کمک می کند تا تاریخ های مهم زندگی خود را به خاطر بسپارید. این برنامه به صورت ویجت می باشد و می توانید ویجت آن را شخصی سازی کنید. تغییر اندازه، رنگ و غیره

برنامه شمارش معکوس آیفون

برنامه روز امتحان

یکی دیگر از برنامه های خوب که می توانید استفاده کنید، شمارش معکوس نام دارد. این برنامه برای کاربران آیفون مناسب است. در این برنامه می توانید ساعت و تاریخ را مشخص کنید. برای آن تبلیغ کنید و ببینید چند روز تا آن تاریخ باقی مانده است.

برنامه و ویجت روزهای شمارش معکوس برای اندروید

برنامه روزانه

Countdown Days App & Widget برنامه ای است که علاوه بر نرم افزار دارای ابزارک نیز می باشد. این برنامه برای کاربران اندروید مناسب است. کار با این برنامه آسان است زیرا رابط کاربری ساده ای دارد. با این برنامه می توانید تاریخ های مهم را در تقویم علامت بزنید. برای آنها اعلان و شمارش معکوس بگذارید. با نصب این برنامه 4 ویجت مختلف خواهید داشت که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از تیرازیس فایل بهترین برنامه روزشمار را معرفی کرده ایم. از کدام برنامه استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.