دانلود داستان های WhatsApp; وضعیت های WhatsApp را ذخیره کنید


  • در سمت راست آیکون اشتراک گذاری نیز وجود دارد که با فشار دادن آن می توانید وضعیت را با دوستان خود در واتس اپ، توییتر، فیس بوک و سایر پلتفرم ها به اشتراک بگذارید.

توجه: اکثر برنامه هایی که برای ارائه چنین خدماتی توسعه یافته اند، خریدهای درون برنامه ای یا تبلیغات دارند. در این مقاله سعی کردیم یکی از بهترین و محبوب ترین گزینه های موجود را به شما معرفی کنیم.

روش سوم: اسکرین شات

مطمئناً می دانید که می توانید به راحتی از تمام تصاویر منتشر شده در وضعیت WhatsApp اسکرین شات بگیرید. اما مشکل اصلی ذخیره ویدیوهای آپلود شده است. البته، اکنون بسیاری از دستگاه ها دارای یک اپلیکیشن ضبط صفحه نمایش داخلی هستند.

اگر دستگاه شما برنامه داخلی برای گرفتن اسکرین شات یا ضبط صفحه ندارد، می توانید به راحتی برنامه Google Play را دانلود کرده و برای این کار استفاده کنید.

دانلود وضعیت WhatsApp در آیفون

با توجه به سیاست های موجود در iOS، کاربران این سیستم عامل به اندازه کاربران اندروید آزادی کافی برای دانلود استاتوس های واتس اپ را ندارند.

اگر از آیفون استفاده می کنید، باید بدانید که نمی توانید مستقیماً وضعیت های تماشا شده را از مدیر فایل پیدا کنید یا به راحتی از برنامه های دانلودر استفاده کنید.

یکی از برنامه هایی که می توان برای دانلود وضعیت استفاده کرد Whatsapp++ است که برای کار با آن باید آیفون خود را جیلبریک کنید و ما این کار را توصیه نمی کنیم. اما اکنون روشی را به شما آموزش می دهیم تا وضعیت WhatsApp را ذخیره کنید.

می توان گفت بهترین راه برای ذخیره وضعیت های واتس اپ در آیفون، اسکرین شات و ضبط صفحه است.

برای گرفتن اسکرین شات کافیست دکمه هوم و دکمه پاور آیفون 8 یا مدل های قدیمی تر را همزمان فشار دهید. در آیفون X یا جدیدتر، این کار را با دکمه های کاهش صدا و پاور انجام دهید.

برای ذخیره ویدیوهای منتشر شده در وضعیت واتس اپ نیز می توانید به اپلیکیشن ضبط کننده صفحه نمایش داخلی آیفون بروید و از آن کمک بگیرید.

برای شروع ضبط صفحه در آیفون خود، باید پس از باز کردن Control Center، روی نماد Screen Recording ضربه بزنید. اگر نتوانستید آن را پیدا کنید، به تنظیمات بروید و ضبط صفحه را از مرکز کنترل فعال کنید.