دانلود آرشیو بهترین عناوین بازی Far Cry


Far Cry یکی از پرطرفدارترین بازی های تیراندازی اول شخص می باشد که توسط UB Soft در سال 2004 منتشر شد و تاکنون نسخه های زیادی برای Far Cry ارائه شده است که می توانید تمامی آنها را از سایت Bosgame.ir دانلود کنید. با ما همراه باشید تا از داستان جذاب بازی های فارکرای مطلع شوید.

Far Cry 1

Far Cry-1 اولین سری از بازی های Far Cry است که در سال 2004 توسط استودیوی آلمانی Crytek ساخته شد. داستان این بازی در مجمع الجزایر گرمسیری اتفاق می افتد. شخصیت اصلی این بازی یک کماندوی بازنشسته به نام جک کارور است که به دنبال یک روزنامه نگار زن به نام والری کینستین است. در واقع بازی از جایی شروع می شود که جک متوجه می شود که والری توسط مزدوران ناپدید شده است. او به دنبال والری وارد جزیره می شود و در مسیر یافتن والری که باید جنگنده خوبی در برابر همه آن اتفاقات باشد و زنده بماند، اتفاقات جالب و هیجان انگیزی برایش رخ می دهد.

به منظور گسترش Far Cry 1 به کنسول های بازی، یوبی سافت نسخه Instincts این بازی را در سال های 2005 و 2006 منتشر کرد که این نسخه ها کیفیت و وضوح بازی های سری اول را نداشتند، بلکه به اسلحه ها و دو نفره و آنلاین اضافه شدند. حالت های چند نفره یکی از ویژگی های خوب این سری بود که توسط بازی Far Cry ارائه شد. دانلود بازی فارکرای

Far Cry 2

Far Cry 2 در سال 2008 منتشر شد که قبل از شروع بازی با 8 شخصیت روبرو هستید که می توانید بر اساس ویژگی های فیزیکی خود یکی از آنها را انتخاب کنید. پس از انتخاب شخصیت مورد نظر، داستان بازی از فرودگاهی در آفریقا شروع می شود. ماموریت شما در این بازی این است که به دنبال شخصیتی به نام The Jackal بگردید و او را متوقف کنید. برای شروع، به هتل می روید و به دلیل بیماری از حال می روید. قسمت هیجان انگیز بازی و شروع ماموریت ها از زمانی که شما از خواب بیدار می شوید شروع می شود.

Far Cry 3

Far Cry 3 در سال 2012 توسط استودیو یو بی سافت منتشر شد. داستان این بازی فوق العاده جالب و هیجان انگیز است و درباره دوستانی است که در جزیره ای گیر افتاده اند و راهی برای فرار ندارند. شخصیت اصلی این بازی جیسون برودی است که با دوستانش گواهینامه خلبانی برادر کوچکترش رایلی را جشن می گیرد. دوستان جیسون تصمیم می گیرند چتربازی کنند، اما وقتی در جزیره ای که توسط دزدان دریایی اشغال شده فرود می آیند، اسیر می شوند. در طول این بازی، جیسون ماموریت دارد تا دوستان خود را از دست این دزدان دریایی آزاد کند.

Far Cry 3: Blood Dragon

نسخه Far Cry 3 BD در آوریل 2013 منتشر شد. این بازی با نام Dragon Blood Far Cry نیز شناخته می شود. در طول داستان بازی، زندگی رکس در سال 2007 پس از یک جنگ هسته ای دنبال می شود. پس از این جنگ، زمین در حال نابودی است و تلاش برای احیای آن ادامه دارد. در این میان فردی خطرناک به نام اسلون در حال ساخت سلاحی به نام اژدهای سرخ است که می تواند از آن برای تصاحب جهان استفاده کند. ارتش آمریکا دو سرباز را به جزیره می فرستد تا نقشه های اسلون را نابود کنند و قسمت هیجان انگیز بازی از اینجا شروع می شود.

Far Cry 3: Blood Dragon

فارکرای 4

محبوبیت زیاد Far Cry 3 در بین گیمرها باعث شد استودیو UB به فکر تولید 4 سری از این بازی جذاب بیفتد. این بازی در سال 2014 منتشر شده است.داستان این بازی در مورد شخصیتی به نام Ajay است که مجبور می شود به کشور Kirat که درگیر جنگ داخلی است سفر کند. آجی در طول سفر با افرادی آشنا می شود که قصد کمک به او را دارند اما توسط ظالم ترین پادشاه منطقه اسیر می شوند و تلاش برای رهایی او از چنگال این مزدور ادامه دارد. داستان بازی فارکرای سری 4 به قدری جالب است که برخی از گیمرها آن را بهترین بازی بعد از سری 3 فارکرای می دانند.برای دانلود این بازی مهیج می توانید به سایت Bosgame.ir مراجعه کنید.

نسخه جدیدی از این بازی با نام Primal در سال 2016 تولید شد که توانست تا حدودی ایرادات نسخه های قبلی را جبران کند. این بازی در مورد شخصیتی به نام Takkar، تنها بازمانده قبیله Wanja است. Thakar در واقع شخصیت اصلی این بازی است که قصد دارد قدرت از دست رفته قبیله خود را بازگرداند.

Far Cry 5

Far Cry 5 پنجمین بازی اصلی از سری Far Cry می باشد که در سال 2018 منتشر شد.داستان این بازی در شهر خیالی Hope County در مونتانای آمریکا اتفاق می افتد. این بازی در مورد یک فرقه افراطی است که رهبر آن جوزف سید قصد دارد افکار و عقاید این فرقه را با زور و تهدید به مردم القا کند. در این بازی شما به عنوان معاون کلانتری شهر، مسئول دستگیری جوزف سید هستید. این بازی 3 پایان جالب دارد که نتیجه همه آنها شکست شماست.

بازی New Dawn Far Cry در ادامه Far Cry 5 تولید شده است. این بازی یکی از سه پایان Far Cry 5 تا 17 سال بعد را می گیرد. این بازی در شهر Hope County اتفاق می افتد و شما را به عنوان شخصیت بازی در مقابل دو خواهر دوقلو قاتل قرار می دهد.

Far Cry 6

بازی Far Cry 6 این بازی توسط یوبی سافت در سال 2021 برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس 1 و رایانه شخصی منتشر شد. داستان این بازی در مورد کشوری به نام Yara در جزیره کارائیب و رویارویی با دیکتاتوری به نام Anton Castillo است. آنتوان یک رهبر دیکتاتوری است که مردم یارا را به شدت زیر نظر دارد و مورد آزار و اذیت قرار می دهد. در همین حین شخصیتی به نام دانی که از قوانین سختگیرانه آنتوان به ستوه آمده است سعی می کند از دست یارا فرار کند و در آمریکا پناهنده شود. اتفاقاتی که در طول بازی برای دانی می افتد او را به یک جنبش مردمی علیه دیکتاتور متصل می کند.

Far Cry 6

حرف پایانی

بازی Far Cry یکی از جذاب ترین بازی ها در بین گیمرها است که تاکنون نسخه های اصلی و فرعی جذابی برای آن تولید شده است. اگر با خواندن داستان جذاب بازی الهام گرفته اید، می توانید نسخه های آن را از سایت Bosgame.ir دانلود کرده و از انجام ماموریت های جالب آنها لذت ببرید. به نظر شما کدام نسخه از Far Cry جالب تر است؟

/ انتهای گزارش

این مقاله تنها جنبه تبلیغاتی دارد و تیرازیس فایل هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با آن نمی پذیرد.