دانشمند ایرانی می گوید دستگاهی برای درمان سکسکه ساخته است


نی 14 دلاری HiccAway که دارای یک سوراخ کوچک در پایین و یک سوراخ بزرگتر در بالا است، با استفاده از اصل معروف برنولی در فیزیک و بر اساس درمان های خانگی ساخته شده است. صفی در مصاحبه با The Atlantic گفت: فرض کنید یک شلنگ آب را به یک شیر آب وصل کرده اید و آب را باز می کنید. اگر نیمی از انگشت شست خود را جلوی شلنگ قرار دهید، جریان آب ثابت خواهد ماند. اما با تغییر قطر قسمتی از انگشت که جلوی خروجی شلنگ است، سرعت آب نیز تغییر می کند و سریعتر خارج می شود».

همانطور که در درخواست ثبت اختراع HiccAway ذکر شد، توضیح علمی دقیق نحوه عملکرد این نی جادویی نیاز به دانش زیادی از فیزیک و زبان فشار دیافراگم دارد و بنابراین بهتر است به متخصصان سپرده شود. در درخواست ثبت اختراع این دستگاه آمده است: “سازنده HiccAway قبلاً تمام جزئیات آن را کشف کرده است.”

محصول Siffy قبلاً حامیان مالی قدرتمندی را به دست آورده است. به عنوان مثال، سال گذشته Syfy با حضور در برنامه تلویزیونی “Shark Tank”، تهیه کننده آن، Mark Cuban را متقاعد کرد که 250000 دلار در اختراع خود سرمایه گذاری کند.

تا زمانی که کسی یک نی HiccAway برای ما ارسال نکرده و از آن استفاده نکرده باشد، چاره ای جز پذیرش ادعای کارشناسان نداریم. اما مانند هر کس دیگری که دچار سکسکه شده است، ما هر کاری را برای درمان آن امتحان خواهیم کرد.