خرید دستگاه اسپرسوساز دلونگی، پیشرو بی رقیب اسپرسوسازهای جهان، از Cylin!


اگر یکی از طرفداران پرشمار قهوه و نوشیدنی هایی مانند: اسپرسو، ماکیاتو، لاته، کاپوچینو و … هستید، بدون شک با نام این برند معروف آشنا هستید و دستگاه های منحصربفرد دلونگی را در بسیاری از قهوه های مورد علاقه خود دیده اید. مغازه ها!

جالب است بدانید دلونگی که بیش از 30 سال است به عنوان یکی از برندهای مهم و تاثیرگذار در زمینه قهوه شناخته می شود، همیشه در رتبه های اول اسپرسوسازهای دنیا قرار داشته است! به همین دلیل است که بسیاری از وب سایت های معتبر جهانی از این برند با عنوان Industry Leader یا “پیشرو دنیای قهوه ساز و اسپرسوساز” یاد می کنند!

شهرت و محبوبیت دلونگی بی دلیل نیست!

دلونگی سال هاست که با تجربه خود به طراحی، تولید و عرضه دستگاه های اسپرسوساز خاص و منحصر به فرد می پردازد! در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های خاص دستگاه های اسپرسوساز دلونگی می پردازیم!

کیفیت ساخت بی نظیر!

یکی از دلایل محبوبیت دلونگی، قابلیت اطمینان و محصولات خوش ساخت این برند است. اسپرسوسازهای دلونگی همیشه از بهترین مواد و مواد اولیه تولید می شوند و اکثر اسپرسوسازهای این برند دارای گارانتی معتبر می باشند. این نیز مهر تاییدی بر کیفیت و دوام دستگاه های منحصر به فرد دلونگی است!

طراحی خاص و جلوه ساده و جذاب

دلونگی توجه زیادی به طراحی دستگاه های اسپرسوساز خود دارد. به طوری که می توان گفت دستگاه های قهوه ساز دلونگی با ظاهر منحصر به فرد و جذاب خود مکمل دکوراسیون منزل، آشپزخانه، محیط کار و … خواهند بود!

مدل های بی شماری از قهوه ساز

تنوع محصولات یکی دیگر از دلایل محبوبیت دلونگی است. تنوع دستگاه های اسپرسوساز دلونگی به شما این امکان را می دهد که معیارها و نیازهای خود را هنگام خرید اسپرسوساز دلونگی مقایسه و بررسی کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید!

دلونگی در حال حاضر طیف وسیعی از دستگاه های اسپرسوساز نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک و همچنین دستگاه های اسپرسوساز کپسولی را ارائه می دهد که حاصل همکاری این برند با برند نسپرسو است! این برند دارای بیش از 20 مدل قهوه ساز می باشد که با توجه به سلیقه، نیاز و بودجه خود می توانید مدل مناسبی را در بین آنها بیابید.