خرید تور نوروزی استانبول در علی بابا با تخفیف


جاذبه های زیاد و امکان سفر به استانبول و دیگر شهرهای ترکیه با تورهای متنوع از جمله مواردی است که سفر به این شهر را برای ایرانیان محبوب کرده است. معمولا برای عید نوروز و آغاز سال جدید خورشیدی تعداد سفرها بیشتر می شود.

تور نوروزی استانبول 1402 یکی از تورهای محبوب و معروف در بین ایرانیان است. طبیعی است که با افزایش تعداد مسافران، هزینه ها افزایش می یابد و تخفیف های رنگارنگ خدمات مختلف کم کم رنگ خود را از دست می دهد. در این مقاله می خواهیم نکاتی را برای خرید تور استانبول نوروزی ارائه کنیم تا بتوانید تورها را با قیمت مناسب تری رزرو کنید. موضوع را با توضیح مختصری در مورد استانبول و سفر به آن شروع می کنیم.

سفر به استانبول

مسافران زیادی از نقاط مختلف دنیا به استانبول سفر می کنند تا از زیبایی ها و امکانات رفاهی آن لذت ببرند. مراسم های مختلفی در استانبول برگزار می شود که برای مردم جهان جذابیت دارد. مراکز خرید استانبول نیز طرفداران زیادی دارد و می توان آنها را جزئی از جاذبه های شهر برای مسافران دانست.

بسیاری از مکان های تاریخی مانند مساجد باقی مانده از دوره عثمانی در استانبول، چشم هر بیننده ای را شگفت زده می کند. تنگه بسفر و تماشای آن در غروب یکی از خاطرات بی نظیری خواهد بود که باید در دفتر خاطرات سفر خود ثبت کنید. اگر می خواهید هزینه سفر به استانبول را کاهش دهید، جشن ها و جشنواره های عمومی مختلف فرصت رایگان خوبی برای شما هستند.

راه های ارزان برای سفر به استانبول

ترکیه همسایه ایران است و این به مسافران اجازه می دهد تا راه های مختلفی را برای سفر انتخاب کنند. می توانید یکی از راه های زمینی یا هوایی را برای سفر خود امتحان کنید. سفر زمینی از ایران به استانبول با انواع وسایل نقلیه مانند اتوبوس، ماشین شخصی و قطار امکان پذیر است. برای داشتن سفری اقتصادی و اقتصادی می توانید برای تور نوروزی استانبول از مسیرهای زمینی استفاده کنید.

اگر می خواهید سفر را تا حد امکان ارزان کنید، استفاده از اتوبوس یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. اگر برای مدت طولانی در جاده مشکلی ندارید، اتوبوس انتخابی مقرون به صرفه برای شماست. البته مواردی مانند قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری و ارز دولتی روی بلیط هواپیما می تواند این معادلات را به هم بزند و حتی سفر با هواپیما را به صرفه تر کند.