خدمات وام Bluebank راه اندازی شد. وام بدون وثیقه و ضامن


در سرویس قرض الحسنه بلوبانک، کاربران بدون نیاز به ضامن، با ارائه چک، سفته و ظرف مدت پنج دقیقه پس از درخواست، وام مورد نظر خود را دریافت می کنند. خدمات وام بلوبانک این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا تنها در چند دقیقه به صورت آنلاین و بدون کوچکترین نگرانی نیازهای مالی ضروری خود را برطرف کنند.

دریافت وام از سیستم بانکی معمولاً یک گزینه سخت و بلند مدت است. به گونه ای که بسیاری را مجبور می کند برای رفع نیازهای مالی خود به دنبال گزینه های دیگری مانند صرف پس انداز یا قرض گرفتن از دوستان و آشنایان باشند. با این حال، کاربران منتخب Bluebank اکنون می توانند از خدمات وام Bluebank استفاده کنند.

محمد گرکانی زادمدیرعامل بلوبانک درباره سرویس جدید این نئوبانک می گوید: بلوبانک از ابتدای فعالیت خود چندین برنامه اصلی را دنبال کرده است که یکی از اولین برنامه ها افتتاح حساب بانکی به صورت کاملا آنلاین و آفلاین بوده است که در آن زمان این امر به نظر می رسید. مانند یک ایده بلندپروازانه و غیرممکن؛ اما امروز در نقطه ای هستیم که این ایده به طور کامل اجرا و فراگیر شده است، پرداخت تسهیلات یکی از وظایف و وظایف اصلی هر بانک است؛ به همین دلیل پس از ارائه ویژگی های متنوع و نوآورانه و با تاسیس Bluebank به عنوان یک نئوبانک پیشرو، تصمیم گرفتیم خدمات وام را راه اندازی کنیم.

در حال حاضر خدمات وام بلوبانک مراحل اعتبار سنجی خود را طی می کند و فرآیند پرداخت وام از اسفند ماه آغاز می شود. برای دریافت وام بلوبانک، میانگین (میانگین) حساب کاربر در سه ماه منتهی به زمان پرداخت (فروردین، آذر و بهمن ماه) ارزیابی می شود که بر این اساس، این سرویس برای کاربرانی که میانگین آنها فعال می شود. حساب در این مدت بیش از 3 میلیون تومان است. پرداخت وام بانک آبی به همین ترتیب و بر اساس ارزیابی میانگین حساب سه ماهه ادامه دارد.

وام بلوبانک بدون ضامن و وثیقه و تنها بر اساس اعتبارسنجی (عدم بدهی معوق بانکی و بدون چک برگشتی یا حساب بانکی بد) و میانگین حساب به کلیه کاربران واجد شرایط پرداخت می شود. حداقل مبلغ وام بلوبانک 3 میلیون تومان و حداکثر 10 میلیون تومان است که بر اساس میانگین حساب به کاربران پرداخت می شود. حداکثر مدت بازپرداخت وام 6 ماهه است که بر اساس آن هر کاربر می تواند دوره بازپرداخت کوتاه تری را انتخاب کند.

کاربرانی که وام خود را یک ماهه و قبل از اولین قسط بازپرداخت می کنند، سود وام دریافتی را پرداخت نمی کنند. وام بلوبانک با نرخ سود 18 درصد و حداکثر کارمزد 5 درصد پرداخت می شود. احتمال کاهش نرخ کارمزد وام بر اساس میزان فعالیت هر کاربر وجود دارد و کاربران فعال Bluebank مشمول تخفیف می شوند. برای ارسال درخواست وام خود کافیست به منوی «فروشگاه» اپلیکیشن Bluebank رفته و گزینه «وام» را انتخاب کنید. در این قسمت وام های فعال شده برای شما نمایش داده می شود و می توانید مبلغ و زمان بازپرداخت را تعیین کنید.

سپس نوبت به ثبت امضای دیجیتال و تایید قرارداد وام می رسد. با تایید قرارداد، درخواست وام به سامانه سمت (سامانه متمرکز اطلاعات تسهیلات و تعهدات) بانک مرکزی ارسال می شود. در نهایت با تایید این سامانه، وام پرداخت شده پس از دقایقی به حساب کاربر واریز می شود. در صورتی که سیستم صمت مشکلی نداشته باشد و بلوبانک بلافاصله به درخواست پاسخ دهد، این فرآیند در کمتر از 5 دقیقه تکمیل می شود.

پس از دریافت تسهیلات، می توانید با مراجعه به منوی وام، جزئیات اقساط خود را مشاهده کنید. مبلغ اقساط به صورت خودکار در زمان تعیین شده از حساب شما برداشت می شود. با این حال، می توانید با خاموش کردن برداشت خودکار، هر ماه اقساط خود را به صورت دستی پرداخت کنید.

بلوبانک ارائه تجربه ای جذاب، سریع و راحت از خدمات مالی و بانکی را از اولویت ها و اهداف اصلی خود در نظر گرفته است و تاکنون در این راه ویژگی های نوآورانه ای مانند Bluechart، Bluebox، Bluejunior، انتقال به دوستان، انتقال خودکار، و غیره در اختیار کاربران قرار می گیرد.

بلوبانک یک نئوبانک ایرانی وابسته به بانک سامان است که با هدف پاسخگویی به نیازهای بانکی هموطنان به ویژه نسل جوان، فعالیت خود را از اواخر سال ۱۳۹۷ آغاز کرد. این بانک جدید با ارائه خدمات کاملا آنلاین از طریق اپلیکیشن توانسته سطح جدیدی از خدمات بانکی را به ایرانیان ارائه دهد.

برای اطلاعات بیشتر و یا نصب اپلیکیشن Bluebank به این آدرس مراجعه کنید.