خانه تجارت اولین شبکه اجتماعی معامله گران ارزهای دیجیتال ایرانی و معاملات کپی است


از دیدگاه بسیاری از کارشناسان، دنیای آینده، دنیای تعامل با ارزهای دیجیتال است و این روند معاملاتی آینده درخشانی دارد. اما موضوعی که کمتر در ایران به آن پرداخته شده است، موضوع ایجاد جامعه هدفمند از معامله گران و فعالان بازار کریپتو برای بهبود وضعیت آموزشی و روند کسب درآمد با هم است.

تجارتخانه چیست؟

شبکه اجتماعی خانه بازرگانی اولین شبکه اجتماعی تاجران فارسی زبان و محلی برای گفتگو و ارتباط معامله گران است. هر یک از فعالان بازار ارزهای دیجیتال می توانند با سایر معامله گران ارز دیجیتال تبادل نظر کنند و آخرین اخبار و تحلیل ها را مطالعه کنند و از وضعیت فعلی و آینده بازار مطلع شوند.

شبکه اجتماعی خانه تجارت شامل بخش هایی مانند جدول زمانی گفتگو محور فعالان بازار، وبلاگی با آخرین اخبار و رویدادها، پادکست، تحلیل تکنیکال و غیره، رویدادها و گروه هایی است که بسته کاملی از نیاز معامله گران را ارائه می دهد. که معامله گران ایرانی فقط اطلاعات مربوط به تجارت و سرمایه گذاری را دارند. مشاهده و تبادل نظر و افزایش دانش و مهارت آنها.

یکی از ویژگی های بازار ارزهای دیجیتال، نوسانات شدید و جذاب آن است که با وجود افزایش سود معامله گران حرفه ای، می تواند محیطی پر استرس و سخت برای سرمایه گذاران مبتدی و کم تجربه باشد. علاوه بر این، کسب دانش و مهارت کافی برای موفقیت در این بازار هیجان انگیز مستلزم صرف زمان و انرژی زیادی است. اما پیشرفت تکنولوژی راه حل جدیدی را پیش روی افراد کم تجربه قرار داده است که به آن تجارت کپی ارز دیجیتال می گویند.

تجارت کپی ارز دیجیتال چیست؟

به طور کلی، تجارت کپی عمل کپی کردن تمام اقدامات یک معامله گر حرفه ای (مستر تریدر) در حساب کاربری یک مبتدی است. بر اساس این تعریف، تجارت کپی ارز دیجیتال روشی جدید و هوشمند برای کسب سود مستمر دلاری از بازار ارزهای دیجیتال است.

در این روش، معامله گر اصلی با توجه به استراتژی معاملاتی، فعالیت خود و در عین حال، ربات تجارت کپی تمامی اقدامات خود از جمله نوع دارایی، قیمت ورودی، حجم تراکنش، سطح حد ضرر و سطح ثبت سود را کپی می کند. حساب فالوور دنبال کننده می تواند در هر زمان کنترل حساب خود را در دست بگیرد. اما اکثر مردم چنین مداخلاتی را توصیه نمی کنند. زیرا استراتژی معاملاتی هر فرد مشخص است و تداخل در کار معامله گران اصلی در دراز مدت مثمر ثمر نخواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت کپی، ویدیوی زیر را تماشا کنید:

تجارت کپی ارز دیجیتال؛ راهی برای کسب سود برای معامله گران کریپتو

اکثر پلتفرم های معاملاتی کپی ارز دیجیتال صرافی هستند و این بدان معناست که برای استفاده از این امکانات باید دارایی های خود را به صرافی آنها منتقل کنید. با توجه به اتفاقات غم انگیز صرافی هایی مانند FTX و از دست رفتن سرمایه کاربران، اعتماد به صرافی های کمتر شناخته شده دشوارتر شده است. همچنین چنین صرافی هایی کارمزد تراکنش های بالاتری دارند و این به این معنی است که هر چه سیگنال های اصلی معامله گران بیشتر باشد، درآمد پلتفرم بیشتر خواهد شد.

با این حال، راه حل بهتری وجود دارد. راه حل ارائه شده توسط خانه تجارت، اولین شبکه اجتماعی معامله گران فارسی زبان. در ادامه به تفصیل در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

بلوترید; منبع درآمد برای معامله گران حرفه ای و مبتدی با معاملات کپی

یکی از محبوب ترین بخش های شبکه اجتماعی TradingHouse، بخش تجارت کپی آن است. بخش تجارت کپی ارز دیجیتال در وب سایت خانه تجارت به نام بلوترید یک منبع درآمد کامل برای معامله گران حرفه ای و سرمایه گذارانی است که با مهارت های معاملاتی آشنایی ندارند. برخی از ویژگی های این سرویس عبارتند از:

  • تراکنش های ایمن: تجارت در پلتفرم بلوترید بدون دسترسی سایت به وجوه کاربران است و امنیت بالایی را فراهم می کند.
  • ردیابی دارایی در BlueTrade: کاربران می توانند سرمایه خود را مدیریت کنند و چندین معامله گر را در حساب خود ردیابی کنند و سرمایه خود را بین معامله گران به اشتراک بگذارند یا محدود کنند.
  • امنیت قوی API: سطح امنیتی کلیدهای API و پایگاه داده کاربر در DMZ رمزگذاری و ایزوله شده است.

نکاتی برای افزایش سود در معاملات کریپتو

لازم به ذکر است در فرآیند کپی تریدینگ ارز دیجیتال توجه به چند نکته می تواند به میزان قابل توجهی بر افزایش یا کاهش سود شما تاثیر بگذارد. یکی از این نکات انتخاب یک پلتفرم معاملاتی مطمئن و سودآور است. هنگام انتخاب یک معامله گر، باید به این نکات نیز توجه کنید:

  • PNL: سود یا زیان ثبت شده Master Trader در یک دوره زمانی خاص
  • نرخ برد: نسبت تعداد معاملات بسته شده با سود به تعداد معاملات با ضرر یا شکست
  • تعداد سیگنال ها: تعداد سیگنال های MasterTrader در یک بازه زمانی مشخص
  • بسته شدن اجباری: نسبت معاملاتی که زودتر از رسیدن به سطوح ثبت سود یا حد ضرر بسته شده اند به کل معاملات

انواع تجارت کپی ارز دیجیتال چیست؟

به طور کلی فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال به دو دسته نقدی (نقدی) و آتی (آتی) تقسیم می شود. در معاملات نقطه ای، شما خودتان دارایی را خریداری می کنید و آن را در کیف پول شخصی یا حساب صرافی خود نگه می دارید و به قیمت مشخصی می فروشید.

در معاملات آتی، شما دارایی پایه را خریداری نمی کنید. بلکه با افزایش یا کاهش قیمت آن معامله می کنید. یکی از ویژگی های معاملات آتی این است که با باز کردن موقعیت فروش کوتاه می توانید از کاهش قیمت دارایی نیز سود ببرید.

معاملات کپی ارز دیجیتال نیز به این دو دسته تقسیم می شود و شما باید بسته به تمایل خود برای فعالیت در هر بازار، تریدر اصلی خود را انتخاب کنید. همچنین ذکر این نکته ضروری است که فعالیت در بازار آتی به دلیل وجود اهرم، ریسک و سود بیشتری دارد.