حضور و شرکت همراه اول در نمایشگاه تراکنش ایران


به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران با مشارکت و حمایت اولین شریک تجاری و با حضور در مرکز ایجاد کانون و هتل لاله از روز دوشنبه 5 دی ماه 1401 آغاز به کار کرده است. تمرکز بر اقتصاد دیجیتال – کسب و کار مبتنی بر دانش. این نمایشگاه به مدت سه روز دایر خواهد بود.

اولین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور که در سال های اخیر فعالیت ها و نوآوری های ویژه ای در حوزه “تلکوبانک” و “خدمات پرداخت” داشته است، برای به اشتراک گذاشتن تجربیات حاصل از توسعه در بزرگترین رویداد فناوری های مالی حضور خواهد داشت. از محصولات و خدمات مالی و پرداختی خود. با مردم این منطقه به اشتراک بگذارید و فصل همکاری های فناورانه و نوآورانه را باز کنید.

در این رویداد بزرگ فناوری های مالی، «کیف پول موبایل همه کاره» و «اوانو» که در آینده نزدیک خدمات مالی خود را بر روی پلتفرم بلاک چین ارائه خواهد کرد، به جوانان و نوآوران، فعالان بخش خصوصی ارائه می شود. مدیران سازمان ها و دستگاه ها و ارائه دهندگان محصول و خدمات. در زمینه فناوری های مالی که اضلاع و ابعاد این اکوسیستم را تشکیل می دهند ارائه شده است. اپلیکیشن Uano توسط شرکت Smart Business با تمرکز بر ارائه خدمات پرداخت خرد و خارج از شبکه پرداخت توسعه و تجاری سازی شده است.

این اپلیکیشن با درک نیاز جامعه به خدمات مالی بانکی، با ایجاد نقاط تمایز و ارائه سطح خدمات عالی، سعی در جلب رضایت حداکثری کاربران خود دارد. برهمین اساس روز به روز همکاری خود را با بانک های فعال کشور توسعه داده اند و هم اکنون بخش قابل توجهی از بانک های کشور با این اپلیکیشن همکاری می کنند.

خدمات مالی و بانکی آوانو در چندین حوزه از جمله «روش های مختلف پرداخت»، «خرید اعتباری»، «اتصال به حساب بانکی»، «کارت به کارت»، «دریافت موجودی» و «پرداخت انواع قبوض» تعریف شده است. و علاوه بر توسعه به صورت روزانه، چشم انداز اوانو تبدیل شدن به اولین یونیکورن ایرانی در زمینه فین تک است.

لازم به ذکر است که همراه اول کسب و کار از فرصت ایجاد شده برای تعامل با سه نسل از جوانان، مدیران میانی و پیشکسوتان بهره برد و علاوه بر برگزاری کارگاه های تخصصی با موضوعات «اپراتور خدمات بانکی» در روز سه شنبه آذرماه 27 ساعت 12:40 و “معرفی “راهکارهای سازمانی جامع” در روز چهارشنبه 7 آذر ساعت 9:40، نشست و میزگرد “مکانیسم های اعتباری در BNPL” را برای سومین روز (7 آذر) این رویداد طراحی کرد همراه اول هوشمند کسب و کارها از ساعت 11:30 تا 13:00 به همراه سایر اعضا حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است در نمایشگاه تراکنش ایران که نمایشگاهی تخصصی در حوزه های مالی B2B و B2G می باشد، دوازده کارگروه تحول دیجیتال در صنایع مالی، آینده صنعت پرداخت، بانک های مخابراتی و فین تک ها، تامین مالی زنجیره تامین، بیمه دیجیتال و بیمه های مخابراتی، نئوبانک ها و خدمات اعتباری، بلاک چین و ارزهای دیجیتال، آینده کسب و کارهای اینترنتی در ایران، پیام رسان ها و چالش های تجاری، متاورس و شهر هوشمند، امنیت سایبری و روندهای بازار سهام و بازار سرمایه فعال هستند.