حضور ایرانسل در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2023)


اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس که بزرگترین رویداد نوآوری و فناوری کشور است، با هدف کمک به ارتقای قابلیت‌های اکوسیستم نوآوری کشور شرکت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری از 29 تا 22 اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می شود و ایرانسل با تیم دیجیتال خود در این نمایشگاه حضور دارد. ایرانسل، اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت های 5G در ایران، با حضور در این نمایشگاه، با هدف ایفای نقش موثرتر در فضای استارتاپی کشور به عنوان توانمندساز برای ارتقای اکوسیستم نوآوری، تلاش می کند. “، “ایجاد هم افزایی و ارتباط موثر با مولفه های مختلف” اکوسیستم نوآوری و فناوری به منظور غلبه بر چالش های اکوسیستم نوآوری، “معرفی پلتفرم های دیجیتال ایرانسل به کارآفرینان و پیشنهادات ویژه استارت آپ ها”، “شناسایی استارت آپ ها”. قابلیت سرمایه گذاری و تامین مالی و همراهی در مسیر توسعه بازار، “ایجاد فرصت برای تست و ارزیابی تجاری و فناوری برای استارت آپ ها از طریق آزمایشگاه نوآوری ایرانسل”.

در این نمایشگاه که با هدف بررسی آخرین روندهای نوآوری و فناوری، رویکردهایی همچون هوشمندی، دیجیتال و توسعه پایدار از شرکت کنندگان شامل شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها، مخترعان، شتاب دهنده ها و مراکز رشد، فضاهای کار مشترک، فناوری برگزار می شود. پارک ها، سرمایه گذاران خطرپذیر و سایر ارائه دهندگان خدمات فناورانه پیگیری می شوند.

این نمایشگاه همچنین از بخش ها و رویدادهای جانبی مانند Innotex Battle، Innotex Pitch، Finotex، Kenz Scientific Competition، Future Station و … تشکیل شده است که شامل چهار مفهوم شبکه، آموزش، سرمایه گذاری و همکاری بر اساس ماهیت رویداد است. .

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با حضور در اینوتکس 2023 این امکان را برای استارت آپ ها فراهم کرده است تا با ثبت طرح های فناورانه و نوآورانه خود، به صورت مستقیم با کارشناسان سرمایه گذاری ایرانسل در فضای نمایشگاهی ارتباط برقرار کرده و وارد فرآیند ارزیابی ایرانسل شوند.

اینوتکس 2023، از 19 تا 22 اردیبهشت 1402، از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر در پارک فناوری پردیس.