جدیدترین داده های Geekbench نشان دهنده افزایش امتیاز عملکرد گلکسی اس 23 اولترا است


از ماه نوامبر، ما شاهد انتشار امتیاز بنچمارک Geekbench برای Samsung Galaxy S23 Ultra هستیم. دستگاهی که در حال حاضر با نام شماره مدل SM-S918B شناخته می شود. با توجه به داده های این بنچمارک، امتیاز عملکرد تک هسته ای پرچمدار بعدی غول فناوری کره جنوبی حدود 1500 است، در حالی که امتیاز حدود 4000 آن در بخش عملکرد چند هسته ای، برخی از طرفداران این برند را نگران کرده است. در مورد گوشی مذکور بر اساس آخرین نمرات فاش شده از این گوشی هوشمند در Geekbench، امتیاز عملکرد چند هسته ای آن به حدود 5000 رسیده است. افشاگر معروف Ice Universe قبلا اعلام کرده بود که گوشی هایی مانند S23 Ultra که از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 بهره می برند، باید در تست چند هسته ای Geekbench امتیاز بیشتری کسب کند.

طبق گزارش NotebookCheck، سامسونگ همچنان در حال ایجاد تغییرات نرم افزاری در S23 Ultra است. آخرین اطلاعات Geekbench برای مدل مجهز به 8 گیگابایت رم نشان می دهد که امتیاز عملکرد تک هسته ای و چند هسته ای آن به ترتیب به 1566 و 5179 رسیده است.

طبق گزارش‌های متعدد، انتظار می‌رود سامسونگ از نسخه اورکلاک شده اسنپدراگون ۸ نسل ۲ در سری گلکسی اس ۲۳ استفاده کند. در حالی که کوالکام حداکثر فرکانس استاندارد این تراشه را 3.2 گیگاهرتز تعیین کرده است، به نظر می رسد می توان آن را برای ارائه عملکرد بهتر افزایش داد. آخرین نتایج Geekbench برای S23 Ultra نشان می دهد که حداکثر فرکانس پردازنده آن به 3.342 گیگاهرتز می رسد. حال باید دید آیا بنچمارک مذکور در نهایت محدوده گلکسی اس 23 را از نمودارهای خود حذف خواهد کرد یا خیر.