تیزر ساعت هوشمند جذاب Watch Buds با دو هدفون در داخل منتشر شد


در سال 2014، هواوی ساعت هوشمند TalkBand B1 را معرفی کرد که به یک هدفون بلوتوث نیز تبدیل شد. از آن زمان، چندین نسل از TalkBand وجود داشته است. اما اکنون این شرکت فاش کرده است که روی محصول جالب تری به نام Watch Buds کار می کند.

ساعت تاک بند-b6

تیزر ویدیویی رسمی نیز از Watch Buds منتشر شده است که ساعت هوشمند Gird را با دو هدفون در داخل نشان می دهد. این سبک بهتر و کاربردی تر از TalkBand به نظر می رسد. زیرا می توانید به موسیقی هم گوش دهید.

این ساعت به عنوان محفظه شارژ هدفون عمل می کند. ساعت های هوشمند اکنون عمر باتری کوتاهی دارند. حال سوال این است که چقدر انرژی می توان صرف هدفون کرد. به خصوص زمانی که هدفون های گفته شده حجم زیادی از حجم داخلی را اشغال می کنند. ما هنوز نمی توانیم به این سوال پاسخ دهیم. اما کانال یوتیوب Huawei Watch Buds به طور مختصر بررسی شده و نگاهی اجمالی به آن شده است.

این ساعت مجهز به «HarmonyOS» است و طراحی آن یادآور واچ 3 هواوی است. Huawei Watchbuds به طور رسمی در رویدادی در ماه دسامبر رونمایی خواهد شد و این شرکت ساعتی برای کودکان نیز در کارنامه خود خواهد داشت. هواوی تصویری را به اشتراک گذاشته است که طراحی جالبی را نشان می دهد.

watch buds kids watch5x

مقاله مرتبط:

ساعت از طریق یک جفت گیره از مچ بند جدا می شود و به نظر می رسد دو صفحه نمایش دارد: یکی نمایشگر تمام رنگی و دیگری یک LCD قدیمی. این کار برای عمر باتری و خوانایی نور خورشید معجزه می کند. در حالی که هنوز عملکرد کامل ساعت هوشمند را با یک چرخش سریع ارائه می دهد.

ناگفته نماند که دو دوربین در صفحه نمایش وجود دارد که به والدین اجازه می دهد از طریق تماس تصویری با فرزند خود ارتباط برقرار کنند. سری Kids Watch 5X هواوی نیز در ماه دسامبر رونمایی خواهد شد.