تک نت، نحوه خرید اینترنت مخابراتی


ثبت خدمات منزل با کمک تک نت

برای ثبت اینترنت باید یک ارائه دهنده خدمات انتخاب کنید. تک نت به عنوان بهترین سرویس دهنده آماده ارائه انواع خدمات اینترنت مخابراتی به شما عزیزان می باشد. به طور کلی باید سرویس دهنده ای را انتخاب کنید که خدمات اینترنتی را با تعرفه مناسب و با تنوع بالا ارائه دهد. البته خدمات این سرویس دهنده تنها به همین چند مورد ختم نخواهد شد.

بهترین شرکت برای خرید خدمات اینترنتی شرکتی است که مودم های جیبی، انواع اینترنت مخابراتی و حتی تلفن همراه را در اختیار شما قرار می دهد. سرویس های تک نت نیز تمامی این ویژگی ها را دارند. پس چه انتخابی بهتر از Teknet؟

اینترنت ADSL یا اینترنت tdlte

شاید در دو راه خرید اینترنت adsl و اینترنت tdlte گیر کرده اید. هر دو سرویس اینترنتی برای برخی از کاربران مناسب هستند. خدمات اینترنت ADSL از قدیمی ترین سرویس های اینترنتی است. این نوع اینترنت یک سری تفاوت های خاص با اینترنت tdlte دارد. در زیر به این تفاوت ها اشاره می شود:

اولین و مهمترین تفاوت اینترنت adsl با اینترنت tdlte سرعت آنهاست. از آنجایی که اینترنت های ADSL قدیمی تر هستند، سرعت پایین تری دارند. این نوع اینترنت دارای ویژگی های بسیاری است. ولی سرعتشون از اینترنت tdlte کمتره. افرادی که می خواهند از طریق اینترنت بازی کنند یا کارهای سازمانی و اداری انجام دهند باید از اینترنت TDLTE استفاده کنند.

  • درجه ثبات

تفاوت دیگر اینترنت adsl و اینترنت tdlte ارائه شده توسط تک نت، پایداری اینترنت است. اگرچه اینترنت adsl کندتر از اینترنت tdlte است، اما پایدارتر است. اگر کیفیت کابل کشی شما خوب است، لازم نیست نگران نویز یا پینگ اینترنت باشید. اینترنت Adsl به خوبی برای شما کار خواهد کرد.

تفاوت این دو نوع سرویس اینترنتی تک نت قیمت آنهاست. در خرید اینترنت مخابراتی باید به خرید بسته های مقرون به صرفه توجه کنید. البته اینترنت مخابرات adsl نسبت به سایر اینترنت ها گرانتر است.

  • اندازه دانلود

حجم دانلود این دو اینترنت نیز ممکن است متفاوت باشد. اینترنت های نسل قدیم یعنی اینترنت های مخابراتی ADSL حجم دانلود بیشتری دارند.

  • محدوده دسترسی

آخرین چیزی که تفاوت اینترنت adsl و اینترنت tdlte را نشان می دهد محدوده دسترسی این اینترنت ها است. اینترنت ADSL قابل حمل نیست. زیرا می توانید با کابل به آنها وصل شوید. اما اینترنت های tdlte قابل حمل هستند. بنابراین می توان آنها را در هر مکانی قرار داد.

قیمت خرید مخابرات اینترنتی

این روزها به دلایل مختلف قیمت خرید اینترنت مخابرات دستخوش تغییر است. بنابراین امکان ارائه شماره ثابت برای خرید انواع خدمات مخابراتی وجود ندارد. مقایسه قیمت نشان می دهد که خدمات مخابراتی ADSL نسبت به دو سرویس دیگر گران تر است. این نوع خدمات از ثبات و کیفیت بالایی برخوردار هستند. بنابراین خرید خدمات باکیفیت نیاز به پول بیشتری دارد. افراد با توجه به نیاز خود به اینترنت بسته مناسبی را خریداری کنند. می توانید در این زمینه از مشاوران تک نت مشاوره بگیرید و از بهترین خدمات اینترنت و مخابرات بهره مند شوید.

حرف پایانی

در این مقاله در مورد نحوه خرید اینترنت مخابراتی با شما صحبت کردیم. اینترنت های مخابراتی ثابت دارای سه نوع فیبر نوری ADSL و VDSL هستند. شما می توانید این اینترنت ها را به سه صورت حضوری، تماس تلفنی و آنلاین خریداری کنید. تک نت به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات اینترنت مخابراتی اینجاست تا تمامی ابهامات شما را در زمینه ثبت نام مخابرات اینترنتی برطرف کند. برای دریافت اینترنت پرسرعت همین الان به وب سایت تک نت مراجعه کنید.