تکنو با گوشی Phantom V Fold 5G وارد بازار گوشی های تاشو شد


طراحی Phantom V Fold 5G با دوربین اصلی چشمگیر خود جذاب است. همچنین این دستگاه در رنگ های سیاه و سفید عرضه خواهد شد. برآمدگی بزرگ دایره ای شکل دوربین عقب Phantom V Fold 5G منحصر به فرد نیست. چرا که چنین طراحی را در چندین گوشی هوشمند ویوو و شرکت های دیگر دیده ایم.

صرف نظر از این، هنوز هم عالی به نظر می رسد و میزبان یک آرایه دوربین سه گانه است که شامل یک دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی، یک دوربین تله فوتو 50 مگاپیکسلی و یک دوربین فوق عریض 13 مگاپیکسلی است. همچنین انرژی مورد نیاز برای کار با این گوشی توسط یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی با قابلیت پشتیبانی از شارژ سریع 45 واتی تامین می شود.

معرفی اولین گوشی هوشمند تاشو از تکنو مطمئنا برای سازنده آن هیجان انگیز است. اما نمی توان فراموش کرد که رقابت در این زمینه بسیار شدید است. به خصوص اگر قرار باشد محصول در سطح جهانی به فروش برسد.

با ارائه ویژگی های کاربردی و مهمتر از آن قیمت مناسب می توان این دستگاه را یکی از جالب ترین گوشی های هوشمندی دانست که در کنگره جهانی موبایل امسال معرفی شد.

مدل مجهز به 12 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه ذخیره سازی گوشی هوشمند Phantom V Fold 5G با قیمت 1099 دلار و مدل مجهز به 12 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه ذخیره سازی با قیمت 1222 دلار به فروش می رسد. دستگاه مذکور در سه ماهه اول سال 2023 در هند عرضه خواهد شد.