توییتر 10 درصد بیشتر به تولیدکنندگان محتوای یوتیوب پرداخت می کند


الون ماسک و کارمندان توییتر اولین جلسه خود را پس از خرید این شبکه اجتماعی برگزار کردند. ماسک این کارمندان توییتر را تشویق می کند تا یوتیوبرهای بیشتری را به این پلتفرم جذب کنند. او ادعا می کند که حاضر است دستمزد آنها را 10 درصد در مقایسه با یوتیوب افزایش دهد تا کاربران یوتیوب را جذب کند. ثروتمندترین مرد جهان تمایل دارد محتوای ویدیویی بیشتری در شبکه اجتماعی تحت مالکیت خود منتشر کند. ماسک وی در این نشست گفت که توییتر در حال بررسی محتوای ویدیویی و افزایش درآمد تولیدکنندگان محتوا است و امکان ارائه مجوز برای آپلود ویدیوهای طولانی تر نیز وجود دارد. امروزه، بیشتر سازندگان محتوا ویدیوهای اصلی را در YouTube و TikTok یا پلتفرم‌های موبایل آپلود می‌کنند و سپس در حساب توییتر خود به آنها پیوند می‌دهند.

ماسک می گوید:

اگر تولیدکنندگان محتوا بتوانند ویدیوهای خود را در توییتر منتشر کنند و به اندازه کانال یوتیوب خود درآمد کسب کنند، طبیعتاً ویدیوهای خود را در توییتر نیز ارسال می کنند، اما در حال حاضر تولیدکنندگان محتوا نمی توانند ویدیوهای طولانی تری ارسال کنند، بنابراین کسب درآمد آنها از پلتفرم ما کافی نیست. .

ویدیوهای YouTube در حال حاضر به 140 ثانیه محدود شده است. ماسک وی در این خصوص اظهار داشت:

اینها چیزهای بسیار پیچیده ای نیستند و به فناوری های بسیار ابتدایی نیاز دارند. ما در صدد کشتن یوتیوب نیستیم، فقط می‌خواهم بپرسم آیا واقعاً باید ترافیک زیادی را به YouTube برسانیم؟

الون ماسک به دنبال بهبود قابلیت های ویدئویی توییتر. بر اساس گزارش Gizchina، درآمد تبلیغاتی یوتیوب در سه ماهه سوم سال 2022 بیش از 7 میلیارد دلار بوده است و در مقایسه، کل درآمد توییتر در این بازه زمانی تنها 1.18 میلیارد دلار بوده است. ماسک از زمان تصاحب این شبکه اجتماعی در 27 اکتبر، هزاران کارمند خود را اخراج کرده است.

مقاله مرتبط:

ماسک روز پنجشنبه به کارمندان باقی مانده گفت که پرداخت پول به سازندگان محتوا مهم است. وی در بخشی از توضیحات خود گفت:

به گروهی از تولیدکنندگان محتوای YouTube فکر کنید که به نظر ما جذاب هستند. به آنها بگویید که آیا به فکر قرار دادن یک ویدیو در توییتر هستید؟ ما 10٪ بیشتر از YouTube به شما پرداخت می کنیم.

الون ماسک وی همچنین بیان کرد:

با مرور ویدیوهای توییتر در حالت تمام صفحه، می توانید آنها را تماشا کنید. محتوای توییتر در واقع بد نیست. شما ویدیوهای خنده دار و سرگرم کننده زیادی می بینید و فکر می کنم ایجاد محتوای جدید بر اساس آن بسیار منطقی است.

در واقع، بسیاری از مردم در مورد ویژگی ویدیویی توییتر نمی‌دانند، و من تا امروز صبح به آن اشاره نکردم، بنابراین تلاش برای معرفی ویژگی‌های ویدیویی جدید یک حرکت عالی خواهد بود.