توییتر محدودیت روزانه 2400 توییت و 500 پیام خصوصی را اعمال کرد


توییتر محدودیت جدیدی برای تعداد توییت هایی که هر حساب می تواند در یک بازه 24 ساعته ارسال کند اعمال کرده است. در ساعات اخیر، کاربران حساب های شخصی و شرکتی هنگام تلاش برای نوشتن پست جدید با خطای «محدودیت روزانه برای ارسال توییت» مواجه شده اند.

توییتر که توسط الون ماسک هدایت می شود، علاوه بر تعداد توییت های روزانه، تعداد پیام ها را در قسمت دایرکت نیز محدود کرده است. طبق گزارش هالیوود ریپورتر، توییتر در حال حاضر محدودیت ۲۴ ساعته ۲۴۰۰ توییت دارد. ریتوییت ها و منشن ها نیز شامل این محدودیت می شود. کاربر نمی تواند تمام 2400 توییت را در مدت زمان کوتاهی ارسال کند زیرا ظاهراً “محدودیت های کوچکتر برای فواصل نیم ساعت اعمال می شود.”

مشخص نیست که در هر نیم ساعت چند توییت می توان ارسال کرد. برخی از کاربران گزارش می دهند که پس از تلاش برای ارسال بیش از یک توییت در ساعت، با خطای محدودیت روزانه توییت مواجه می شوند. توییتر می گوید کاربرانی که بلاک شده اند باید «چند ساعت» منتظر بمانند تا محدودیت برداشته شود.

برخی از کاربران توییتر با برنامه‌ریزی توییت‌ها می‌توانستند محدودیت روزانه را دور بزنند، اما طولی نکشید که این ویژگی از کار افتاد. برخی دیگر از ویژگی های توییتر نیز به طور موقت در دسترس نبودند.

با توجه به تغییرات جدید، کاربران هم اکنون می توانند روزانه 500 پیام در قسمت دایرکت ارسال کنند. همچنین محدودیت تعداد فالوور برای اکانت های جدید به 400 رسیده است که البته اگر تعداد زیادی اکانت را در مدت زمان کوتاهی فالو کنید ممکن است این محدودیت برای اکانت ها شدیدتر شود.

توییتر اعلام کرده است که حداکثر تعداد فالوورها به 5000 نفر محدود خواهد شد و تلاش برای دنبال کردن افراد بیشتر “بر اساس ویژگی های خاص حساب محدود خواهد شد.”