توییتر توییتر برای آیفون یا توییتر برای اندروید را از زیر توییت‌ها حذف می‌کند


الون ماسکرهبر و مدیر عامل توییتر قصد دارد یکی از قسمت های قدیمی این شبکه اجتماعی را حذف کند. توییتر در حال حاضر مشخص می کند که هر توییت از کدام دستگاه ارسال شده است (تلفن های آیفون یا اندروید یا نسخه وب و غیره). این ویژگی در سال های اخیر بارها برای برندهای اندروید خبرساز شده است. به عنوان مثال، هواوی چندین توییت تبلیغاتی با آیفون ارسال کرد.

طبق گزارش MacRumors، ایلان ماسک گفته است که توییتر کلمات Twitter برای آیفون یا Twitter برای اندروید را که در زیر توییت ها دیده می شود حذف خواهد کرد. ماسک می گوید که هیچ کس نمی داند چرا چنین ویژگی به توییتر اضافه شده است.

اسکرین شات توییت ایلان ماسک که با توییتر برای آیفون ارسال شد

برندهای اندرویدی بارها به دلیل انتشار توییت های تبلیغاتی با آیفون مورد انتقاد قرار گرفته اند. در سال 2019، یکی از کارمندان هواوی برای تبریک سال نو توییتی منتشر کرد که زیر آن عبارت «توئیتر برای آیفون» نوشته شده بود. اسکرین شات این توییت در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و کارمند مورد نظر به دلیل «ضربه زدن به برند هواوی» در این شرکت تنزل رتبه پیدا کرد.

مقاله مرتبط:

کارمندان سامسونگ اغلب توییت های تبلیغاتی این شرکت را روی آیفون ارسال کرده اند. حتی افراد مشهور نیز از انتقاداتی که در نتیجه عبارت توییتر برای آیفون آغاز شد در امان نمانده اند. چند سال پیش گال گدوتبازیگر مشهور هالیوودی توییتی حاوی تبلیغ هواوی میت 10 با آیفون منتشر کرد.

تا لحظه نگارش این مطلب، ویژگی توییتر مورد بحث همچنان فعال است و نمی دانیم چه زمانی حذف خواهد شد.