تولید هدست واقعیت ترکیبی اپل تایید شد؟


شایعات تایید نشده می گویند که اپل هدست واقعیت ترکیبی خود را در اختیار تعدادی از توسعه دهندگان قرار داده است و احتمالاً در ماه های آینده و پیش از WWDC 2023 از این محصول رونمایی خواهد کرد. به گفته iMore، آخرین نسخه از برنامه Apple Devices برای دانلود در دسترس است. مایکروسافت استور به سیستم عامل هدست واقعیت ترکیبی اپل اشاره دارد.

برنامه Apple Devices Windows دارای تعدادی ویژگی است که iTunes قبلاً به کاربران آیفون و آیپد ارائه می کرد. اپل در رایانه های سری مک با iTunes خداحافظی کرده و قصد دارد همین کار را در سیستم عامل ویندوز نیز انجام دهد. Apple Devices به عنوان جایگزینی برای iTunes در نظر گرفته می شود.

نکته جالب در آپدیت جدید Apple Devices ذکر عبارت Reality OS و xrOS است. این دو عبارت احتمالاً به سیستم عامل هدست واقعیت ترکیبی اپل اشاره دارد. در کد منبع اپلیکیشن Apple Devices هیچ اشاره ای به Reality Pro نشده است. Reality Pro احتمالاً نام هدست اپل خواهد بود.

طبق شایعات، اپل قبل از WWDC از هدست Reality Pro رونمایی خواهد کرد. همچنین، کیت های توسعه نرم افزار هدست اپل احتمالا در WWDC در دسترس توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت. هدست واقعیت ترکیبی اپل با گران ترین هدست های متا رقابت خواهد کرد.