توسعه خدمات تخصصی خودرو «کارنامه» در پنج شهر بزرگ کشور


مجموعه «کارنامه» با گرد هم آوردن جمعی از کارشناسان مجرب و متخصص و با استفاده از به روزترین و مدرن ترین ابزار، به عنوان «دستیار خرید و فروش مطمئن» فعالیت می کند. این مجموعه بر آن است تا با ارائه خدمات دقیق کارشناسی خودرو و تعیین قیمت منصفانه، خریداران خودرو را در تمامی مراحل همراهی کند و تجربه خریدی مطمئن و مطمئن را برای آنها فراهم کند.

خدمات کارنامه کارشناسی ارشد که پیش از این فقط در تهران ارائه می شد، اکنون به پنج شهر بزرگ کشور گسترش یافته است. در حال حاضر خدمات تخصصی خودرو در شهرهای اصفهان، کرج، رشت، مشهد و شیراز نیز ارائه می شود.

متقاضیان خدمات مقطع کارشناسی در این شهرها می توانند پس از ثبت درخواست خود در کمترین زمان ممکن خدمات دریافت کنند. کارشناسان کرمه در محل مورد نظر حاضر شده و تمامی قسمت های خودرو را از نظر فنی و بدنه بررسی می کنند.

هژیر مفاخری معاون بهره برداری و فروش کارنامه در خصوص ارائه خدمات این مجموعه در سایر شهرستان ها گفت: کارشناسان کارنامه از مجرب ترین متخصصان در بررسی بدنه، رنگ و قطعات فنی خودرو هستند که وجود دارد. تجربه تخصصی بیش از هزار خودرو در سابقه کاری این افراد و پس از گذراندن تمامی تست های عملکردی توانستند به جمع کارشناسان ما اضافه شوند و در تلاش هستیم تا اطمینان 100 درصدی را برای خریداران خودرو در تمامی موارد ایجاد کنیم. شهرها تا از مشخصات خودروی خریداری شده خود به طور کامل مطلع شوند و از مطابقت مشخصات خودرو با واقعیت آن اطمینان حاصل کنند و در نتیجه با استفاده از خدمات کارشناس ثبت نام خودرو متضرر نشوند. ضرر و زیان ناشی از ناآگاهی به گواهی ثبت نام خودرو.

یکی دیگر از ویژگی های استفاده از خدمات مجموعه کارنامه این است که پس از ارائه گزارش خودرو توسط کارشناس، تیم کارشناسی مستقر در کارنامه یک بار دیگر آن را بررسی می کند تا گزارش معتبر و 100% تایید شده برای خریدار صادر شود. همچنین در صورت تمایل خریدار برای دریافت بازه قیمت خودرو، گزارش کارشناسی برای تیم قیمت گذاری ارسال می شود.

کارشناسان این تیم با توجه به تمامی امکانات درج شده در گزارش و با توجه به وضعیت بازار قیمت منصفانه خودرو را اعلام می کنند. در نهایت گزارش کارشناسی سبد با ضمانت تا سقف 100 میلیون تومان به صورت کاغذی یا اینترنتی به متقاضی ارائه می شود.

برای استفاده از خدمات تخصصی کارمانه کافی است متقاضیان وارد سایت کارمانه شده و درخواست خود را ثبت کنند. پس از ثبت درخواست، مشاوران گروه با متقاضی تماس گرفته و پس از هماهنگی های لازم، کارشناس در محل مورد نظر حاضر شده و خودرو را مورد بررسی قرار می دهد.