تماشا کنید: گلکسی اس 23 اولترا برای دوام شکنجه و شکنجه شد


اگر فکر کرده اید که Galaxy S23 Ultra جدید چقدر بادوام است و آیا تعمیر آن نسبت به نسخه های قبلی خود آسان تر است، کانال YouTube PBKreviews ویدئوهایی را منتشر کرده است که نشان می دهد پرچمدار جدید سامسونگ چقدر دوام خواهد آورد و به ما نگاه دقیق تری به داخل آن می دهد.

به گزارش GSMRNA، با شروع تست دوام، Galaxy S23 Ultra پس از سه دقیقه غوطه ور شدن در آب عملکرد کامل خود را حفظ می کند و به دلیل وجود گواهی IP68 ضد آب بودن خود را به رخ می کشد. از سوی دیگر، صفحه نمایش گوریلا گلس Victus 2 به کار رفته در این گوشی از خراش کلیدها و سکه ها در امان می ماند. سپس بر روی مقیاس سختی Mohs آزمایش می شود و همانطور که در ویدیو می بینید، در سطح 8 خراش و در سطح 9 گوگ های عمیق تری ایجاد می کند.

پشت و دوربین های S23 Ultra همان میزان مقاومت در برابر خش را نشان می دهند. سپس گوشی از جلو، پشت و کنار از ارتفاع مستقیم روی بتن تحت آزمایش سقوط قرار می گیرد. همانطور که می بینید صفحه نمایش و پشت آن ترک خورده است. با وجود آسیب های قابل مشاهده، صفحه نمایش و سایر اجزای گوشی کاملاً کاربردی هستند.

در ویدیوی دیگری از کالبد شکافی گلکسی اس 23 اولترا، می بینیم که سامسونگ به لطف زبانه کشش موجود، تعویض باتری را کمی آسان کرده است. تمام کابل‌ها و کانکتورها نیز به‌خوبی برچسب‌گذاری شده‌اند که فرآیند تعمیر را بسیار آسان‌تر می‌کند.

همچنین نگاهی به محفظه بخار جدید بزرگتر در 5:20 و 6:40 و مقایسه اندازه با محفظه بخار S22 Ultra وجود دارد. در نهایت گلکسی اس 23 اولترا امتیاز تعمیر پذیری 9 از 10 را دریافت کرد.