تماشا کنید: ویدیوی تبلیغاتی Pixel 7a رنگ‌بندی و قدرت دوربین گوشی را نشان می‌دهد


تاکنون مشخصات زیادی از گوشی پیکسل 7a فاش شده است و حالا در آستانه رونمایی رسمی از این دستگاه، ویدئوی جدیدی از آن منتشر شده است. این کلیپ گوشی میان رده جدید گوگل را در چهار رنگ به تصویر می کشد و به قابلیت های دوربین این دستگاه اشاره دارد.

افشاگر معروف، OnLeaks در همکاری MediaPeanut ویدیوی جدیدی از Pixel 7a به اشتراک گذاشته است که جزئیاتی را در مورد این گوشی هوشمند نشان می دهد. با توجه به کلیپ ذکر شده، به نظر می رسد گوگل در نظر دارد پیکسل 7a را در رنگ های بیشتری در سال جاری عرضه کند.

در ویدیوی جدید پیکسل 7a به سیستم دوربین قدرتمند این دستگاه اشاره شده است. در بخشی از این کلیپ با فعال کردن حالت Night Sight عملکرد چشمگیر گوشی در هنگام عکاسی در نور کم نمایش داده می شود.

ظاهرا Pixel 7a حتی می تواند از نظر ویژگی های دوربین با برخی از گوشی های پرچمدار رقابت کند. البته با توجه به اینکه این ویدیو برای تبلیغات طراحی شده است، شاید گوگل از ترفندهایی برای اغراق در قابلیت های جدید میان رده خود و جذب مشتری استفاده کرده است.

اگرچه برخی گزارش‌های قبلی نشان داده‌اند که پیکسل 7a از تراشه Tensor G2 استفاده می‌کند، ویدیوی بالا هیچ جزئیاتی در مورد سیستم روی تراشه دستگاه ارائه نمی‌کند.