تماشا کنید: وقتی آیفون از سقوط ۴۳۰۰ متری جان سالم به در می‌برد


در سال های گذشته شاهد انتشار ویدیوهایی از مدل های مختلف آیفون بوده ایم. در اکثر این تست ها، گوشی های هوشمند اپل از ارتفاع چند متری روی زمین انداخته می شوند تا مقاومت آن ها در استفاده روزانه ارزیابی شود.

حال یکی از دارندگان آیفون هنگام چتربازی در ارتفاع حدود 4300 متری زمین به طور تصادفی آیفون خود را به زمین انداخت و متوجه آن نشد. اپل همیشه سعی می کند آیفون با کیفیت و مقاومتی مثال زدنی تولید کند. اما مطمئنا گوشی های خود را برای سقوط از هواپیما بهینه نکرده است. در مجموع ظاهراً آیفون حتی پس از سقوط از ارتفاع چند هزار متری نیز زنده ماند.

اپل با معرفی هر مدل جدید آیفون، شیشه نمایشگر و قاب پشتی خود را تقویت می کند تا در صورت افتادن احتمالی از دست کاربران با مشکل خاصی مواجه نشود. با این حال، اگر گوشی شما هنگام چتربازی سقوط کند، احتمال زنده ماندن آن بسیار کم است.

نام کاربر هاتون اسمیت وی ویدئویی از چتربازی خود را در تیک توک به اشتراک گذاشت که نشان می دهد چگونه آیفون او از جیبش بیرون می آید و با سرعت 160 کیلومتر در ساعت از ارتفاع حدود 4300 متری به زمین می افتد و جالب اینکه گوشی او پس از آن دست نخورده باقی می ماند. تصادف.

خوشبختانه آیفون هوتون اسمیت پس از سقوط از ارتفاع چند هزار متری همچنان سالم است. نوشته شده توسط WccfTech، اگر تلفن چترباز روی یک سطح سخت فرود می آمد، احتمالاً نتیجه بسیار متفاوت بود. در ویدیوی زیر بیرون کشیدن آیفون از سطحی گل آلود را می بینیم و شاید سطح نرم گل و لای دلیل زنده ماندن آن بوده است.

یکی دیگر از مواردی که در مورد سالم نگه داشتن آیفون هوتون اسمیت وجود دارد، قاب محافظ نسبتا ضخیم این گوشی است. اسمیت واقعا خوش شانس است که گوشی هوشمندش از چنین سقوطی جان سالم به در برد. زیرا در اکثر مواقع مشاهده کرده ایم که گوشی های هوشمند حتی پس از سقوط از ارتفاع چند متری به طور کامل شکسته می شوند.