تماشا کنید: لپ‌تاپ مفهومی هیجان‌انگیز لنوو دارای نمایشگر چرخشی است


لنوو در کنگره جهانی موبایل 2023 از لپ‌تاپ جدیدی رونمایی کرد که به راحتی می‌توان آن را بزرگ کرد. این شرکت سال ها تجربه در صنعت لپ تاپ دارد و چندین بار از محصولات نوآورانه رونمایی کرده است. لنوو علاوه بر تولید لپ تاپ های تاشو، لپ تاپ های بدون نمایشگر نیز تولید می کند و به نظر می رسد اکنون به دنبال ورود به بازار لپ تاپ های رول است.

لپ تاپ لنوو در حال حاضر در مرحله مفهومی قرار دارد و ممکن است هرگز به طور گسترده در بازار عرضه نشود. لنوو می گوید مدتی است که در حال آزمایش نمونه های اولیه بر اساس این طراحی بوده است، اما این اولین نمونه ای است که می تواند به عموم نشان داده شود.

بر اساس گزارش اندروید اتوریتی، لپ تاپ لنوو در نگاه اول مانند یک لپ تاپ معمولی به نظر می رسد و قسمت اضافی صفحه نمایش به طرز هوشمندانه ای زیر کیبورد پنهان شده است. بدنه دستگاه کمی ضخیم تر از لپ تاپ های معمولی است.

لنوو دکمه مخصوصی را در لبه سمت راست لپ تاپ قرار داده است که از طریق آن می توانید اندازه صفحه نمایش را افزایش دهید. یکی از کارشناسان Android Authority که از نزدیک با این لپ تاپ کار کرده است، می گوید که افزایش اندازه صفحه نمایش به کندی انجام می شود و صدای موتورهای داخلی تا حدودی به گوش می رسد.