تماشا کنید: عملکرد شگفت انگیز هوش مصنوعی در روتوش تصاویر با چند کلیک


توانایی ابزار هوش مصنوعی برای دستکاری عکس روز به روز در حال افزایش است. جدیدترین نمونه به نام DragGAN در حال حاضر در مرحله تحقیقاتی است، اما عملکرد بسیار چشمگیری دارد و به کاربران اجازه می دهد تا با چند کلیک ساده تغییرات قابل توجهی در تصاویر ایجاد کنند.

آنچه که ما توضیح دادیم ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما توصیه می کنیم نمونه کارهای ابزار جدید را مشاهده کنید تا متوجه شوید که هوش مصنوعی چقدر پیشرفته شده است.

ابزار جدید که مشابه ابزار Warp در فتوشاپ عمل می کند، به شما این امکان را می دهد که ابعاد یک ماشین یا حالت چهره را تغییر دهید و اگر مدل سه بعدی دارید، به سادگی آن را بچرخانید. در یکی از نمونه ها مشاهده می کنیم که کاربر انعکاس نور در دریاچه را اصلاح کرده و ارتفاع کوه ها را کاهش می دهد.

مطابق با Verge، این اولین بار نیست که چنین ابزارهایی را می بینیم، اما هیچ یک از ابزارهای قبلی به این سادگی و سرراست نبوده اند. بسیاری از خدمات هوش مصنوعی نیاز به آموزش ویژه دارند، با این حال کاربران عادی می توانند با DragGAN کار کنند.

DragGAN در حال حاضر یک سرویس آزمایشی است و تاریخ انتشار خاصی ندارد. نمونه های دیگری از این ابزار را می توانید در اینجا بیابید به وب سایت رسمی مراجعه کنید.