تماشا کنید: ربات اسکیت باز جدید دیزنی می چرخد ​​و خودنمایی می کند


دیزنی مانند بوستون داینامیکس در زمینه ساخت ربات چندان شناخته شده نیست و ما آن را بیشتر در زمینه سرگرمی می شناسیم. به هر حال جاش دامارورئیس پارک دیزنی، ربات جدید اسکیت این شرکت را در رویداد SXSW 2023 به نمایش گذاشت.

دامارو تلاش های دیزنی برای ایجاد ربات هایی را توضیح داد که می توانند چندین کار را انجام دهند. ربات جدید این شرکت برای اسکیت طراحی شده است. این محصول از جعبه چوبی خود بیرون آمده و یکی از ویژگی های آن قابلیت ایستادن پس از سقوط است.

پاپ وی در مراسم معرفی ربات دیزنی به حضار گفت: این ربات نشان دهنده تلاش های اخیر ما است که معتقدیم امکان برقراری ارتباط عاطفی با مهمانان ما را دارد.دیزنی برای ساخت این محصول علاوه بر استحکام از موادی استفاده کرده است. برای کمک به انجام بهتر حرکات مکانیکی خود.همچنین این ربات داده های حرکتی خود را ثبت می کند تا بتواند عملکردهایی را با احساسات ارائه دهد.

Neowin می نویسد که دیزنی در سال 2023 زمین جدیدی با موضوع Zootopia در شانگهای افتتاح خواهد کرد. البته مشخص نیست که آیا ربات اسکیت باز جدید این شرکت برای سرگرمی کودکان در این سرزمین جدید حضور خواهد داشت یا خیر.