تماشا کنید: تجربه Zoomit با چت ربات نابغه ChatGPT


این روزها تقریباً همه جا درباره ChatGPT صحبت می شود. یک چت بات به ظاهر نابغه مبتنی بر هوش مصنوعی که تقریباً به هر سؤالی در کمتر از چند ثانیه پاسخ می دهد و تمام درخواست های شما را به روشی شگفت انگیز اجرا می کند. از جوک گفتن و نوشتن انشاهای دانشگاهی و سناریوهای فیلم و بازی گرفته تا کدنویسی و حل مسائل ریاضی و شبیه سازی محیط لینوکس. حتی بسیاری بر این باورند که این چت بات به زودی جایگزین موتور جستجوی گوگل خواهد شد!

استفاده از ChatGPT رایگان است. اما متاسفانه دسترسی به وب سایت آن برای ما در ایران با مشکلات بزرگی همراه است. از جمله این که باید از ابزار تغییر IP استفاده کنیم و یک شماره تلفن واقعی یک کشور دیگر مثلاً ایالات متحده داشته باشیم (شماره مجازی کار نمی کند)

اگر شرایط ذکر شده را ندارید تماشای این ویدیو را از دست ندهید. در این ویدیو موفق شدیم با ChatGPT در ارتباط باشیم و سوالاتی را از او بپرسیم تا هوش و شوخ طبعی این چت بات را محک بزنیم. حتی در این مورد از او راه حلی خواستیم که کاربران ایرانی چگونه می توانند از این پلتفرم استفاده کنند!

به هر حال، اگر می خواهید در مورد این چت بات بسیار هوشمند و دوست داشتنی بیشتر بدانید، مقاله همه چیز درباره ChatGPT AI را بررسی کنید.

در یوتیوب تماشا کنید