تماشا کنید: تبلیغات چشمگیر سری سه بعدی Galaxy S23 به قدرت زوم دوربین اشاره می کند


سامسونگ به برگزاری رویدادهای بزرگ معرفی محصول با تکنیک های بازاریابی نوآورانه معروف است. این شرکت در حال آماده شدن برای معرفی سری Galaxy S23 و سری Galaxy Book 3 در تاریخ 1 فوریه است.

به گزارش SamMobile، در میلان ایتالیا، سامسونگ طراحی سه بعدی با ظاهری چشمگیر را در ساختمان منطقه سامسونگ خود پیاده سازی کرده است. این مکان به فناوری برتر و نوآوری اختصاص داده شده است و شما با فضای مفهومی جدیدی روبرو خواهید شد که طراحی، خلاقیت دیجیتال و فناوری آینده را ترکیب می کند. در حال حاضر کل ساختمان در حال نمایش تصاویر سه بعدی است و همانطور که در ویدئوی زیر مشاهده می کنید، سامسونگ در حال نمایش ویژگی های مختلف گلکسی اس 23 در این ساختمان است.

سامسونگ روی عملکرد زوم و قابلیت تصویربرداری در نور کم در گوشی های پرچمدار آینده خود تمرکز کرده و از شعار تبلیغاتی «آماده شوید تا شب را روشن کنید» استفاده کرده است.

گلکسی اس 23، گلکسی اس 23 پلاس و گلکسی اس 23 اولترا در تاریخ 1 فوریه 2023 در جریان رویداد Galaxy Unpacked 2023 در ایالات متحده معرفی خواهند شد.

انتظار می رود گوشی های آینده به لطف تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2، رم LPDDR5X و فضای ذخیره سازی UFS 4.0 بسیار سریعتر از نسل قبلی عمل کنند.

گفته می شود کیفیت تصویربرداری و فیلم برداری در نور کم افزایش یافته و سه گوشی یاد شده می توانند دوربین سلفی ارتقا یافته با قابلیت فیلم برداری 4K HDR با نرخ 60 فریم بر ثانیه داشته باشند.

سامسونگ همچنین در رویداد Unpacked از سری Galaxy Book 3 که شامل Galaxy Book 3، Galaxy Book 360، Galaxy Book 3 Pro، Galaxy Book 3 Pro 360 و Galaxy Book 3 Ultra می شود، رونمایی خواهد کرد.