تماشا کنید: برتری عملکرد دوربین مدل 43000 دلاری Xiaomi 12S Ultra در برابر آیفون 14 پرو مکس


آرون او در ویدیوی خود عملکرد دوربین مفهومی شیائومی 12 اس را با آیفون 14 پرو مکس مقایسه می کند. شایان ذکر است که برنامه دوربین گوشی برند چینی امکانات بیشتری نسبت به مدل استاندارد خود ارائه می دهد که یکی از آنها Focus Peaking نام دارد. ویژگی که مناطق متمرکز را با رنگ قرمز متمایز می کند.

یکی دیگر از ویژگی های دوربین مفهومی شیائومی 12S Ultra، تأیید نوردهی نام دارد. ویژگی ذکر شده به کاربر اجازه می دهد تا نوردهی بیشتری روی سوژه مورد نظر داشته باشد. همانطور که انتظار می رفت عملکرد این دستگاه بسیار بهتر از آیفون 14 پرو مکس است. به هر حال آرون او اشاره می کند که مقایسه او منصفانه نیست زیرا گوشی شیائومی از لنز اختصاصی بزرگ و باکیفیت بهره می برد و این ویژگی می تواند یکی از دلایل برتری آن نسبت به پرچمدار اپل باشد.

WccfTech می نویسد، مدل مفهومی Xiaomi 12S Ultra، به لطف استفاده از یک لنز اختصاصی، همچنین می تواند نتایجی مشابه دوربین های DSLR ارائه دهد و برای ایجاد حالت پرتره نیازی به پردازش اطلاعات اضافی ندارد. حتی ویدیوهای ضبط شده با این غول اندرویدی در شرایط کم نور نیز کیفیت بسیار بالاتری نسبت به ویدیوهای آیفون 14 پرو مکس دارند.

با تماشای ویدیوی بالا می‌توانید درباره مفهوم شیائومی 12 اس اولترا بیشتر بدانید و عملکرد دوربین آن را با آیفون 14 پرو مکس مقایسه کنید.