تماشا کنید: این ویدیو می تواند نزدیک ترین نگاه ما به آیفون 15 باشد!


با توجه به واحدهای جعلی آیفون 15 و آیفون 15 پرو، ظاهر این دو دستگاه از نظر چینش دوربین، شاسی و ابعاد بسیار شبیه به سری آیفون 14 فعلی است و اساساً تشخیص تغییرات طراحی بین این دو دستگاه کار سختی است. دو مدل البته به نظر می رسد که در قاب پشتی آیفون 15 از گوشه های نسبتاً خمیده تری استفاده شود تا بتوان آن را برای مدت طولانی در دست گرفت.

پیش بینی می شود که مدل های استاندارد آیفون 15 با قابلیت Dynamic Island عرضه شوند اما قابلیت Always on Display تنها در مدل های پرو این گوشی ها ارائه خواهد شد. اپل همچنین در حال توسعه ویژگی های جدیدی برای نمایشگر همیشه روشن است که با عرضه iOS 17 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، مدل های ساختگی آیفون 15 یک پورت USB-C را در لبه پایینی این گوشی ها نشان می دهند.

آیفون 15 پرو با یک دکمه اکشن جدید اپل واچ عرضه می شود که می تواند برای انجام کارهای مختلفی مانند باز کردن سریع دوربین و موارد دیگر تنظیم شود. علاوه بر این، اپل قصد دارد از طریق این دکمه ویژگی های جدیدی را برای افراد دارای معلولیت جسمی ارائه کند، اما این امکان وجود دارد که دکمه Mute که همیشه یکی از ویژگی های آیفون بوده، در نسل بعدی این گوشی حذف شود.