تماشا کنید: این فیلم مجهز به هوش مصنوعی ذهن شما را متحیر خواهد کرد


سال هاست که شرکت های بزرگی مانند گوگل و مایکروسافت روی آن سرمایه گذاری کرده اند آنها هوش مصنوعی را شروع کردند و اکنون در سال 2023 خدماتی داریم که علاوه بر نوشتن متن با لحن انسانی، می تواند متن را به عکس نیز تبدیل کند.

در عین حال که شرکت ها دوست دارند OpenAI به دنبال دستیابی به هوش عمومی مصنوعی (AGI) با توانایی های تصمیم گیری و استدلال در سطح انسانی است، شرکت های کوچکتر پروژه های هیجان انگیز مبتنی بر هوش مصنوعی را انجام می دهند. در این زمینه، تعدادی از محققان در حال آزمایش توانایی هوش مصنوعی در تولید ویدئو هستند.

ویدئوی جدیدی از توانایی هوش مصنوعی در تولید فیلم بارها در شبکه های اجتماعی بازنشر شده است. این ویدیوی واقع گرایانه هجوم سفینه های فضایی ناشناخته به زمین را شبیه سازی می کند.

در توییتر تماشا کنید

در ویدئوی بالا، صدای شبیه سازی شده جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا از ظهور موجودات فرازمینی خبر می دهد و سعی دارد مردم را متوجه این موضوع کند. در ادامه ویدیو، ولادیمیر پوتینرئیس جمهور روسیه آمریکا را مقصر این وضعیت می داند و می گوید حمله به یوفوها در آسمان آمریکا و کانادا باعث شده مختصات زمین به دست بیگانگان بیفتد.