تماشا کنید: اولین ویدیوی ضبط شده با گلکسی اس 23 اولترا


تنها چند روز تا رونمایی از خانواده گلکسی اس 23 باقی مانده است و تاکنون اطلاعات زیادی از آنها به بیرون درز کرده است. جزئیات بسیاری از پرچمداران جدید سامسونگ اکنون در دسترس است.

چند وقت پیش شخصی به نام ادواردز اوربینا او در توییتر تصاویری را که با گلکسی اس 23 اولترا ثبت کرده بود به اشتراک گذاشت. اکنون GSMArena می‌گوید که تصمیم گرفته است قابلیت‌های بهبودیافته ضبط ویدیوی گوشی هوشمند مذکور را نیز به رخ بکشد.

در زیر می توانید ویدیویی را که ادواردز اوربینا با گلکسی اس 23 اولترا ضبط کرده است تماشا کنید:

متأسفانه، این تنها ویدیویی است که توسط Urbina در یوتیوب آپلود شده است. در اینجا نمونه ای از ویدیوی 8K ضبط شده با دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی (سنسور جدید ISOCELL HP2) را مشاهده می کنیم. این ویدیو به قدری فشرده است که نمی توان در مورد کیفیت آن زیاد صحبت کرد. اما می توانید ببینید که ویدیو چقدر روان است. سری گلکسی اس 23 بالاخره از ویدیوهای 8K با سرعت 30 فریم بر ثانیه پشتیبانی خواهد کرد.

در ادامه نمونه ای از تصویر ثبت شده با دوربین Galaxy S23 Ultra وجود دارد که Edwards Urbina آن را منتشر کرده است. متاسفانه توییتر کیفیت این تصویر را کاهش داده است. بنابراین، ما نمی توانیم از جزئیات کامل این عکس گرفته شده با سنسور 200 مگاپیکسلی لذت ببریم: