تماشا کنید: انسان در مقابل هوش مصنوعی; ChatGPT مچ توسعه دهندگان Zomit را می خواباند؟


از زمانی که ChatGPT محبوب شد، قابلیت کدنویسی این چت بات بسیار مورد توجه بوده است. برای نوشتن کد با چت JPT کافیست پروژه مورد نظر خود را به این چت بات توضیح دهید. هوش مصنوعی بقیه کارها را انجام می دهد.

برخی معتقدند که ChatGPT بسیاری از برنامه نویسان را در دراز مدت بیکار می کند. آیا این چت بات واقعا یک برنامه نویس حرفه ای است؟ در یک رقابت هیجان انگیز، قابلیت های ChatGPT را آزمایش کردیم.

توانایی ChatGPT در زمینه برنامه نویسی نه تنها کاربران عادی بلکه تعدادی از مدیران شناخته شده در حوزه فناوری را شگفت زده کرده است. مدیرعامل انویدیا می گوید، امروزه به لطف ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی، هر کسی می تواند یک برنامه نویس باشد.

در حالی که توانایی نوشتن کد توسط هوش مصنوعی در نگاه اول شگفت انگیز به نظر می رسد، اما نباید فراموش کنیم که این سیستم همچنان دارای نقص هایی است. ChatGPT قرار نیست به این زودی جایگزین برنامه نویسان شود، اما اگر برنامه نویس هستید، یک نکته مهم را فراموش نکنید. ChatGPT اینجاست تا سرعت بازار غیر عادی را کاهش دهد.

ChatGPT حداقل در کوتاه مدت باعث بیکاری برنامه نویسان نخواهد شد، اما احتمالا جایگزین برنامه نویسانی خواهد شد که با این ابزار و ابزارهای مشابه آشنایی ندارند.

نظر شما کاربران Zomit در مورد ChatGPT چیست؟