تماشا کنید: آیفون 14 پرو مکس شارژ می شود یا گلکسی اس 23 اولترا؟


کانال یوتیوب PhoneBuff بعد از تست مقاومت آیفون 14 پرو مکس و گلکسی اس 23 اولترا در برابر سقوط، اکنون ویدئویی از نبرد این دو گوشی در بخش شارژ به اشتراک گذاشته است. در این ویدیو خواهیم دید که کدام پرچمدار عمر باتری بهتری را ارائه می دهد.

آیفون 14 پرو مکس و گلکسی اس 23 اولترا تا کنون در اکثر آزمایشات شانه به شانه رقابت کرده است. تست شارژ تقریباً از یک روند پیروی می کند و هر دو دستگاه از نظر عمر باتری در تست های PhoneBuff بسیار خوب عمل کردند.

همانطور که در ویدئوی زیر مشاهده می کنید، تست بسیار دقیقی برای سنجش عملکرد شارژ گوشی های پرچمدار اپل و سامسونگ انجام شده است. گلکسی اس 23 اولترا از باتری 5000 میلی آمپر ساعتی و آیفون 14 پرو مکس به باتری 4323 میلی آمپر ساعتی مجهز شده است.

آیفون 14 پرو مکس همچنین به صفحه نمایش 6.7 اینچی مجهز شده است، در حالی که گلکسی اس 23 اولترا از صفحه نمایش 6.8 اینچی استفاده می کند و هر دو دستگاه از نرخ تازه سازی تطبیقی ​​بین 1 تا 120 هرتز پشتیبانی می کنند. البته پرچمدار سامسونگ از رزولوشن بالاتری نسبت به رقیب خود برخوردار است.

مانند 9to5mac خاطرنشان می کند، با در نظر گرفتن مشخصات سخت افزاری، باتری آیفون 14 پرو مکس در تست PhoneBuff حدود 38 دقیقه از S23 Ultra دوام آورد. در واقع رکورد شارژ این دستگاه در مجموع 27 ساعت و 44 دقیقه بوده است. در حالی که پرچمدار غول فناوری کره جنوبی پس از 27 ساعت و 6 دقیقه خاموش شد.

در صورت تمایل، می توانید Zoomit را با جزئیات بررسی کنید همچنین نبرد iPhone 14 Pro Max و Galaxy S23 Ultra را از نظر عملکرد دوربین تماشا کنید.