تماشای زنده مسابقات جام جهانی از دریچه ایرانسل


به گزارش روابط عمومی شرکت ایرانسل، با شروع جام جهانی 2022 قطر که از امروز یکشنبه 8 آبان ماه برگزار می شود، تلویزیون اینترنتی لنز تمامی مسابقات این رویداد بزرگ فوتبال جهان را به صورت زنده پخش می کند. شبکه لنز اسپورت تمامی مسابقات این مسابقات، مراسم افتتاحیه و اختتامیه را به صورت زنده از تلویزیون اینترنتی لنز به آدرس LENZ.IR پخش می کند و بازپخش مسابقات نیز در این شبکه برای تماشای علاقه مندان قرار داده شده است.

تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی 2022 در گروه B این رقابت ها همگروه با آمریکا، انگلیس و ولز و در مرحله گروهی دوشنبه 9 آبان از ساعت 16:30 مقابل انگلیس قرار گرفت. جمعه 13 آبان از ساعت 13:30. او سه شنبه 17 آذر از ساعت 22:30 به مصاف ولز و آمریکا می رود.

کاربران می توانند اپلیکیشن لنز، تلویزیون اینترنتی ایرانسل را به صورت رایگان و در هر زمان و مکان دانلود کنند، به مجموعه ای از جدیدترین فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی (دوبله و با زیرنویس فارسی)، برنامه های زنده تلویزیونی، پخش زنده مسابقات ورزشی دسترسی داشته باشند. (پخش زنده فوتبال، پخش زنده شبکه 3 و …) برای دسترسی به پادکست، کتاب صوتی، موسیقی و آلبوم های جدید و … از طریق تلفن همراه یا در منزل از طریق تلویزیون.

از جمله امکانات اپلیکیشن لنز، تلویزیون اینترنتی ایرانسل، اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت های نسل پنجم در ایران، امکان دسترسی به مجموعه عظیمی از فیلم، سریال، آلبوم موسیقی و برنامه های مستند ایرانی و خارجی، پخش زنده برنامه های تلویزیونی، مسابقات و برنامه های ورزشی و فرهنگی، امکان ضبط خودکار برنامه های زنده تلویزیونی در زمان از پیش تعیین شده، امکان مشاهده جدول پخش برنامه های پخش شده از شبکه های مختلف سیما، امکان مشاهده برنامه ها در بخش آرشیو تا هفت روز پس از پخش زنده، امکان افزودن برنامه های مورد علاقه کاربر به لیست بوک مارک ها و دسترسی آسان تر به آنها.