تلگرام با قابلیت اشتراک گذاری فولدرهای چت و فیلدهای سفارشی آپدیت شد


به روز رسانی محبوب پیام رسان 9.6.0 تلگرام امکانات جذاب جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد که از آن جمله می توان به امکان ایجاد پس زمینه سفارشی برای مکالمات مختلف، استفاده از اپلیکیشن های تحت وب در مکالمات و … اشاره کرد که در ادامه به بررسی ویژگی های نسخه جدید تلگرام می پردازیم.

به اشتراک گذاری پوشه های چت

آپدیت جدید تلگرام امکان اشتراک گذاری پوشه های مکالمه را از طریق لینک (https://telegram.org/blog/folders) فراهم می کند. بنابراین، می‌توانید مخاطبین خود را به چندین گروه کاری، کانال‌های خبری و غیره دعوت کنید. گیرندگان این دعوت‌نامه‌ها می‌توانند پوشه‌ها را تنها با ضربه زدن یک دکمه به حساب خود اضافه کنند.

همانطور که گفته شد اشتراک گذاری فولدرهای چت در تلگرام از چندین لینک دعوت پشتیبانی می کند که هرکدام امکان دسترسی به چت های مختلف را فراهم می کند. برای استفاده از این ویژگی، باید یک نام منحصر به فرد برای پیوندها انتخاب کنید، مانند “Administrators”.

والپیپرهای سفارشی

اکنون می توانید از عکس یا ترکیب رنگ مورد علاقه خود به عنوان پس زمینه سفارشی در چت های مختلف استفاده کنید. این ویژگی مکالمات مختلف را از یکدیگر متمایز می کند و به هر کدام حس جدیدی می دهد.

بهبود عملکرد ربات ها

میزبانی برنامه های تحت وب در ربات های تلگرام امکان پذیر است و به این ترتیب خدمات مختلف به راحتی در اختیار میلیون ها کاربر دیگر قرار می گیرد. علاوه بر این امکان اجرای برنامه های تحت وب در هر مکالمه ای در تلگرام وجود دارد.

لینک های ربات پریمیوم و تلگرام در Fragmnet

با آپدیت جدید تلگرام، ربات های این پلتفرم می توانند از نام های کاربری و لینک های جمعی بدون پسوند ربات استفاده کنند. علاوه بر این، می توانید از طریق Fragmnet یک اکانت پریمیوم تلگرام خریداری کنید یا آن را به دیگران هدیه دهید.

مرور سریع فایل های پیوست شده

منوی فایل های پیوست هم اکنون با سرعت بسیار بالایی در دسترس کاربران قرار گرفته است و با اسکرول انگشت روی نوار تاریخچه می توان این فایل ها را به سرعت مرور کرد.

مشاهده زمان خواندن پیام های گروه ها

اکنون در گروه‌های تلگرام با 100 ممبر یا کمتر، رسید خواندن پیام نمایش داده می‌شود، بنابراین مدیران می‌توانند بدانند چه زمانی پیام‌ها توسط سایر اعضای گروه خوانده شده است.

رابط کاربری بهبود یافته

اکنون می توانید بدون اضافه کردن اعضا گروه های جدیدی ایجاد کنید. این ویژگی به ویژه زمانی مفید خواهد بود که قصد دارید ابتدا مجوزهای گروه خود را تغییر دهید و تعدادی پیام را در آن پین کنید.

انیمیشن های جدید به عکس پروفایل مدل های جدید آیفون اضافه شده است و دارندگان این گوشی ها می توانند از آن ها لذت ببرند. با آپدیت جدید تلگرام، هنگام اسکرول پروفایل و صفحه اطلاعات اکانت سایر کاربران، مشخصات آنها به صورت روان در جزیره داینامیک نمایش داده می شود.