تلگرام با تمسخر واتس اپ وارد مرحله جدیدی از جنگ رسانه ای با متا مسنجر شد


واتس اپ که عنوان پرکاربردترین پیام رسان جهان را در اختیار دارد، قطعا پرکاربردترین پیام رسان نیست. این پیام رسان که اکنون بیش از دو میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد، هنوز امکانات متنوعی را ارائه نمی دهد. از سوی دیگر، تلگرام با بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه، به لطف ارائه امکانات مختلف در هر آپدیت جدید، محبوبیت قابل توجهی پیدا کرده است.

به گفته تیرازیس فایل، تلگرام در اواخر سال ۲۰۱۸ قابلیت نظرسنجی را به گروه‌ها و کانال‌ها اضافه کرد، اما واتس‌اپ تا به‌روزرسانی جدید خود چنین قابلیتی را ارائه نداد. در پاسخ به این، تلگرام با یک میم معروف واتس اپ را به سخره گرفت.

پیرمرد زنگ زدن آمبولانس میم / تمسخر واتس اپ توسط تلگرام

تلگرام علاوه بر فراهم کردن بستری برای چت های دو نفره و گروهی، امکان ایجاد کانال را نیز فراهم می کند و نسخه رایگان آن دارای ویژگی های متعددی است. این پیام رسان نسخه اشتراکی نیز دارد که محدودیت آپلود فایل را کاهش می دهد و یک سری مزایای انحصاری مانند ایموجی های متحرک را ارائه می دهد.

مقاله مرتبط:

واتس اپ تا حد زیادی بر سادگی تمرکز کرده است. این پیام رسان متعلق به متا با هر به روز رسانی ویژگی هایی را اضافه می کند که به قدری ساده هستند که این سوال را ایجاد می کند که چرا اضافه کردن ویژگی هایی مانند نظرسنجی طول کشیده است.

نظر شما کاربران تیرازیس فایل در مورد واتس اپ چیست؟