تلویزیون 97 اینچی M3 OLED ال جی بدون هیچ ورودی صوتی و تصویری معرفی شد


این اولین بار است که یک شرکت تمام اتصالات سیمی معمولی را به نفع اتصال بی سیم کنار می گذارد. زیرا اتصالات بی سیم از تداخل در انتقال صدا و تصویر مصون نیستند و بر این اساس معمولا شرکت ها از آن اجتناب می کنند.

ال‌جی می‌گوید واحد تحقیق و توسعه‌اش الگوریتمی پیدا کرده است که «به سرعت مسیر انتقال را بهینه می‌کند [سیگنال] کره ای ها ادعا می کنند که الگوریتم جدید آنها می تواند با تشخیص تغییرات در محیط اطراف، مانند عبور افراد یا حیوانات خانگی، مسیر انتقال سیگنال را به سرعت تغییر دهد.

ال جی اذعان می کند که خریداران تلویزیون M3 باید تغییراتی در محیط ایجاد کنند تا سیستم انتقال سیگنال بی سیم به درستی کار کند. آنتن های جعبه Zero Connect قابلیت چرخش یا تغییر زاویه را برای تطبیق با محل نصب تلویزیون دارند و بر اساس تصاویر تبلیغاتی به نظر می رسد این جعبه باید در فاصله نزدیک از تلویزیون و بدون قرار گرفتن موانع در وسط دو دستگاه.

تلویزیون OLED M3 نیز با دستورات صوتی کنترل می شود. اما ال جی مشخص نکرده است که آیا این تلویزیون با دستیارهای دیجیتالی مانند گوگل اسیستنت و آمازون الکسا سازگار خواهد بود یا به دستیار دیجیتال خود ال جی محدود می شود.

به لطف طراحی یک دیوار، تلویزیون OLED M3، درست مانند مدل OLED G3، هنگام اتصال به دیوار هیچ شکافی ندارد.