تلویزیون 77 اینچی OLED 4K سامسونگ یک انتخاب جذاب برای گیمرها است


سال گذشته بود که سامسونگ برای اولین بار اولین تلویزیون های OLED 4K خود را بر اساس فناوری نقاط کوانتومی به نمایش گذاشت و اکنون در نمایشگاه CES امسال، با معرفی تلویزیون 77 اینچی QD-OLED 4K پیشتاز شد. تلویزیون جدید که S95C نام دارد از یک پنل 144 هرتز استفاده می کند و از پردازشگر Neural Quantum Processor 4K و فناوری AI Restoration برای بهبود جزئیات، رنگ ها و روشنایی استفاده می کند تا در عین مصرف انرژی کمتر، صفحه نمایشی با بالاترین دقت و وضوح داشته باشد. .

به گفته سامسونگ، این تلویزیون با طراحی مینیمالیستی و فریمی با ضخامت تنها 11 میلی متر، دقیق ترین و چشم نوازترین تجربه بصری را به ارمغان می آورد. نرخ رفرش 144 هرتز این تلویزیون نیز برای گیمرها وسوسه انگیز خواهد بود و وجود دوربین داخلی آن را برای برنامه های امنیتی و نظارت بر فعالیت های ورزشی مناسب می کند. این تلویزیون مجهز به 8 بلندگو با پشتیبانی از Dolby Atoms است و می توان از آن به عنوان هاب برای کنترل گجت های SmartThings یا Matter استفاده کرد.

سامسونگ همچنین تلویزیون 75 اینچی QN95C خود را معرفی کرد. این تلویزیون چهار برابر بیشتر از نسل قبلی بلوک های کم نور دارد که نشت نور را تا حد زیادی به حداقل می رساند. مدل جدید همچنین دارای کنترل روشنایی و مقیاس خاکستری بهبود یافته است و اولین تلویزیون LED مینی است که از Dolby Atmos پشتیبانی می کند.

پنل این تلویزیون و پورت های آن همگی در یک قاب با ضخامت کمتر از 20 میلی متر قرار گرفته اند. QN95C همچنین دارای یک دوربین جداشدنی است که می توان از آن برای تماس های ویدیویی، کنترل های حرکتی و غیره استفاده کرد.