تلویزیون های هایسنس جدید با بیش از 20000 miniLED معرفی شدند


هایسنس، تولید کننده لوازم الکترونیکی چینی، تلویزیون های هوشمند جدید U6K، U7K و U8K خود را از خط تولید ULED X در جریان رویداد CES 2023 معرفی کرد. کنترل نور پس زمینه در این تلویزیون ها بهبود یافته است و با 5000 منطقه کم نور محلی، حداکثر روشنایی 2500 نیت را ارائه می دهند. چیپست Hi-View Engine X به کار رفته در این تلویزیون ها بیش از 20000 miniLED را کنترل می کند تا تصویری با کیفیت بالاتر با کنتراست و وضوح بالاتر نمایش دهد.

دیوید گلد، مدیرعامل هایسنس گفت:

ماموریت ما در Hisense تنها ارائه نوآوری نیست، ما تلاش می کنیم طیف وسیع تری از فناوری را ارائه دهیم و خط تولید جدید تلویزیون های جدید ما تضمین می کند که شعار ما فقط یک ادعا نیست، بلکه واقعیتی است که در دسترس مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت. مدیرعامل هایسنس

تلویزیون های جدید هایسنس با الگوریتم کنترل نور 16 بیتی دقت بیشتری برای کاهش نور و جلوه های رنگی ملایم تر ارائه می دهند و کنتراست محیطی سه برابر بیشتر از تلویزیون های OLED و دو برابر دامنه دینامیکی گسترده تر نسبت به آنها دارند.

به گزارش زد نت، علاوه بر پشتیبانی از فناوری Dolby Vision، Wi-Fi 6e، NextGen و AMD Freesync Premium Pro و هفت بلندگو و سیستم صوتی چند کاناله 4.1.2 با Dolby Atmos، افزایش 30 درصدی را نیز به همراه دارد. زاویه برای استفاده در فضاهای بزرگ بسیار مناسب هستند.

هنوز اطلاعاتی از قیمت تلویزیون های هوشمند هایسنس در دست نیست، اما می دانیم که این محصولات با پنل های بین 42 تا 85 اینچی در پایان سال جاری روانه بازار خواهند شد.