تقاضا برای گوشی های تاشو سامسونگ در بین مشتریان سازمانی بیش از دو برابر شده است


سامسونگ اطلاعات بیشتری در مورد عملکرد فروش گوشی های گلکسی زد فلیپ و گلکسی زد فولد خود در سال 2022 منتشر کرده است که به جای بازار مصرف، بر بخش سازمانی تمرکز دارد. به گفته این شرکت و محققان مستقل بازار، گوشی‌های تاشو سامسونگ در حال حاضر از نرخ پذیرش بالاتری نسبت به قبل در بخش تجاری برخوردار هستند.

Galaxy Z Fold 4 برای مشتریان سازمانی

در هر دو بازار مصرف کننده و سازمانی، گوشی های تاشو سامسونگ در سال 2022 به 16 میلیون محموله در سراسر جهان خواهند رسید که نشان دهنده افزایش 73 درصدی نسبت به سال گذشته است. این شرکت و ناظران بازار انتظار دارند این تعداد در سال 2023 به حدود 26 میلیون محموله افزایش یابد. در زمینه سازمانی، میزان پذیرش گوشی های تاشو سامسونگ در سال 2022 نسبت به سال 2021 105 درصد افزایش یافته است.

پشتیبانی از قلم S در Galaxy Z Fold 4

Galaxy Z Fold 4 به ابزاری عالی برای مشتریان سازمانی تبدیل شده است

سامسونگ مزایای بسیاری را برای استفاده از گلکسی زد فولد 4 در محیط سازمانی بیان کرده است. برای شروع، قابلیت های چندوظیفه ای و ابعاد مناسب جیبی گوشی، آن را برای مشتریان تجاری، به ویژه آنهایی که در بخش مالی هستند، مطلوب می کند.

استفاده از Galaxy Z Fold 4 برای مشتریان شرکتی در بخش مالی

به نظر می رسد گلکسی زد فولد 4 به چند دلیل در کانون توجه مشتریان شرکت های بزرگ در بخش مالی باشد. یکی از این دلایل S Pen است که با DocuSign عالی کار می کند. به عنوان مثال، راه حل پیشرو امضای الکترونیکی در جهان که توسط 24 مورد از 25 شرکت برتر مالی Fortune 500 استفاده می شود. دلیل دیگر سامسونگ DeX است که تجربه ای شبیه به دسکتاپ را برای دستگاه های تلفن همراه به ارمغان می آورد.

علاوه بر این، یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که بیشترین استفاده از خدمات مالی توسط متخصصان سرمایه گذاری، Bloomberg Professional است. این بهینه سازی شده است تا از مزیت فرم منحصر به فرد Galaxy Z Fold برای ارائه داده های بازار، تجزیه و تحلیل، اخبار و ارتباطات به روشی واضح تر و فراگیرتر استفاده کند.

مالتی تسکینگ در گلکسی زد فولد 4

مقاله مرتبط:

سامسونگ ظاهراً برنامه‌های بزرگی برای گوشی‌های تاشو خود دارد که باید خبر خوبی برای مشتریان سازمانی و غیرتجاری باشد. با نگاهی به آینده، این شرکت با شرکای پیشرو در صنعت برای ایجاد تجربیات جدید تلفن همراه کار خواهد کرد. سامسونگ احتمالاً در فوریه آینده در رویداد Unpacked در سانفرانسیسکو از سری Galaxy S23 رونمایی خواهد کرد. همراه با پرچمداران آینده، ممکن است به زودی اطلاعات بیشتری در مورد مشارکت های تجاری و برنامه ها و خدمات تلفن همراه سازمانی بهینه شده برای تلفن های تاشو در دسترس باشد.