تغییر نام تجاری بیت پین؛ ایجاد فرصتی برای تسهیل تراکنش های ارز دیجیتال


امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییرات گسترده در بازار، ارزهای دیجیتال به یکی از مهمترین ابزارهای سرمایه گذاری تبدیل شده اند. در این راستا ایجاد بستری مناسب و ایمن برای تمامی افراد برای انجام تراکنش ارزهای دیجیتال در ایران و استفاده از فرصت‌های فراوان در بازار ارز دیجیتال یک نیاز ضروری است.

به گزارش روابط عمومی بیت‌پین، این پلتفرم معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده، برند خود را تغییر داده و ویژگی‌های جدیدی را به پلتفرم خود اضافه کرده است. بیت‌پین در سال‌های اخیر با ارائه خدماتی مانند ابزارهای حرفه‌ای تراکنش، امکان ساخت کارت‌های هدیه، نقشه‌های حرارتی بازار ارزهای دیجیتال و آکادمی آموزشی خود توانسته است نیازهای کاربران ایرانی را پوشش دهد.

تجربه ای جدید در بازار ارزهای دیجیتال جدید

Bitpin برای ارائه خدمات جذاب تر و به روزتر به کاربران، برند خود را تغییر داده است. در این بازآفرینی لوگوی برند اصلی و ظاهر وب سایت و اپلیکیشن بیت پین تغییر کرده است. این تغییرات با هدف افزایش زنجیره ارزش برای کاربران و ایجاد محیطی امن و مطمئن برای معاملات انجام شده است. این اقدام به معنای تکمیل و بهبود خدمات ویژه کاربران است که باعث افزایش اطمینان و رضایت معامله گران ارزهای دیجیتال ایرانی می شود.

بهبود تجربه کاربری، افزایش سرعت محصول، افزایش تعداد سکه های قابل معامله، ارائه صفحه معاملاتی جدید و حرفه ای، کاهش کارمزد و افزایش سرعت واریز و برداشت از جمله تغییراتی است که با این ایجاد مجدد رخ داده است. این برند در پلتفرم بیت‌پین، با هدف بهینه‌سازی تجربه کاربری طراحی و پیاده‌سازی شده‌اند تا خدمات بی‌نظیری به آن‌ها ارائه کنند.

علاوه بر این بیت پین با استفاده از ابزارها و روش های نوین ارتباطی سعی کرده است تا اطلاعات مورد نیاز کاربران را به سرعت و مستقیم در اختیار آنها قرار دهد. این تغییرات نه تنها به افزایش رضایت کاربران کمک می کند، بلکه باعث می شود کاربران به راحتی و بدون زحمت به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

ویژگی های نسخه جدید صرافی Bitpin

برای بهبود عملکرد و راحتی معامله‌گران، دسترسی ساده‌تر و سریع‌تر فراهم شده است تا کاربران بتوانند با لذت بیشتری به تجارت ارزهای دیجیتال بپردازند. از جمله خدمات و ویژگی های جدید ارائه شده عبارتند از:

  • ارائه تابع زنگ برای نظارت مداوم بر بازار
  • ارائه حرفه ای ترین سابقه تجارت در ایران
  • بهبود تجربه کاربری
  • بهبود سرعت پلت فرم
  • افزایش ارزهای دیجیتال در خرید و پلتفرم آسان
  • صفحه معاملاتی جدید و حرفه ای

ویژگی زنگ برای نظارت مداوم بر بازار

زنگ نوعی ابزار اطلاع رسانی تغییر قیمت ارز دیجیتال است که زمانی که ارزش ارز دیجیتال به قیمت معینی در بازار رسید به آن اطلاع داده می شود. کاربران برای استفاده از این قابلیت می توانند از قسمت تنظیمات حساب کاربری خود بر روی عبارت زنگ کلیک کرده و پس از انتخاب بازار و نوع روند قیمت (افزایش یا کاهش)، قیمت مورد نظر خود را مشخص کنند.

ارائه حرفه ای ترین سابقه تجارت در ایران

«گزارش» نیز ابزار جدیدی در صرافی ارز دیجیتال بیت‌پین است که امکان مشاهده و بررسی درصد سود و زیان دارایی‌های ارز دیجیتال کاربر را در یک بازه زمانی مشخص فراهم می‌کند. پورتفولیوی Bitpin از همان مفهوم PNL مشتق شده است و معیاری اساسی برای معامله گران و سرمایه گذاران است تا عملکرد مالی خود را پیگیری کنند و در معاملات آتی تصمیمات آگاهانه تری بگیرند.

برای استفاده از تابع پورتفولیو در صرافی ارز دیجیتال بیت پین کافی است پس از ورود به حساب کاربری خود وارد قسمت کیف پول شده و بر روی عبارت نمونه کار کلیک کنید.

در قسمت داشبورد دارایی کاربران می توانند موجودی جاری، سود و زیان 30 روز گذشته و سود و زیان امروز دارایی های خود را مشاهده کنند. در قسمت سبد ارزهای دیجیتال با انتخاب ارز رمزنگاری شده مورد نظر خود و بازه های زمانی مختلف می توانند میزان خرید و فروش و همچنین میانگین قیمت خرید و فروش خود را مشاهده کنند.

برای این کار، کاربران باید پس از انتخاب ارز و انتخاب تاریخ، بر روی ایجاد گزارش کلیک کنند. در پایین این صفحه سه نمودار وجود دارد که روند کل دارایی ها، سود و زیان روزانه و روند سود و زیان کاربر را بر اساس تاریخ و ارز دیجیتالی که وی مشخص کرده است، نشان می دهد.